Urządzenie do czyszczenia RYOBI RY18PCA-0
Kod: 186910
Zastosowanie: Kostka brukowa
Średnica robocza [mm]: 115
Możliwość przyłącza wodnego: Nie
Waga [kg]: 2.9
Beznarzędziowa wymiana akcesoriów
Kompatybilne akumulatory Ryobi 18V ONE+
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Zadbaj o swój taras
Porządków czas
Zasilanie
RYOBI RY18PCA-0 zasilane jest przez wydajny akumulator o napięciu 18 V, który należy do serii uniwersalnych akumulatorów RYOBI ONE+. Szerokość robocza urządzenia wynosi do 190 mm, natomiast wysokość do 210 mm.
*Model bez akumulatora i ładowarki.
Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 zasilanie akumulator o pojemności 18 V z serii RYOBI ONE+ szerokość robocza do 190 mm wysokość do 210 mm model bez akumulatora i ładowarki
Optymalna praca
Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 beznarzędziowa wymiana osprzętu
Wygoda użytkowania
Urządzenie do czyszczenia tarasów RYOBI RY18PCA-0 teleskopowy drążek
Lepsza kontrola pracy
Kompaktowe urządzenie
Co w zestawie?
Dane techniczne
Dane podstawowe
Szerokość robocza [mm]: 190
Wyposażenie: Szczotka druciana
Kompatybilność seria: Ryobi ONE+ 18V
Liczba akumulatorów [szt]: Brak
Waga [kg]: 2.9
Fizyczne
Waga z opakowaniem [kg]: 4.3
Parametry
Zastosowanie: Kostka brukowa
Wyposażenie: Szczotka druciana
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna