Stacja zasilana ECOFLOW Delta Pro

Kod: 490463
Rodzaj produktu: Stacja zasilania
Prąd wyjściowy [A]: 1.5, 2, 5, 10
Liczba portów USB typ C: 2
Materiał wykonania: Aluminium, Plastik
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Model: Delta Pro
Stacja zasilana ECOFLOW Delta Pro
Stacja zasilana ECOFLOW Delta Pro
18 699 00
934,95 zł x 20 rat 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

Zasilanie w każdej sytuacji

 


Będąc posiadaczem tego urządzenia, niestraszne Ci będą przerwy w dostawie prądu, które mogą trwać nawet kilka dni, ponieważ DELTA Pro zapewnia do 25 kWh. Urządzenia o dużej mocy takie jak klimatyzatory czy suszarki można zasilać z mocą 3600 W. Jeśli potrzebna jest większa moc można sparować dwie jednostki w celu uzyskania mocy aż 7200 W z panelem Smart Home. Urządzenie możesz kontrolować za pomocą pilota zdalnego sterowania, a nawet przy pomocy Twojego telefonu, wystarczy, że ściągniesz aplikację EcoFlow. DELTA Pro to pierwszy na świecie akumulator domowy z rozszerzalnym ekosystemem, który służy do tworzenia domowych kopii zapasowych, obniżania rachunków za prąd i inteligentnego zarządzania.

 

 

Cała moc prądu zmiennego, jakiego potrzebujesz

 


Dzięki technologii X-Boost można zwiększyć moc pojedynczej jednostki DELTA Pro o mocy 3600 W AC do 4500 W.
99,99% urządzeń o dużej mocy może być zasilanych przez akumulator tego modelu niezależnie od miejsca. Jest również możliwość osiągnięcia mocy nawet do 7200 W ze Smart Home Panel, za pomocą sparowania dwóch jednostek.

 

 

Najszybciej ładująca przenośna stacja zasilania na świecie

 


Multicharge zapewnia rekordową prędkość ładowania na poziomie 6500 W. Aby taką moc osiągnąć, można wybrać jedną z opisanych poniżej metod ładowania.

 

 

Pełne naładowanie w 1,9 godziny

 


Nie tylko szybkość, ale także bezpieczeństwo jest gwarantowane przez technologię ładowania X-Stream firmy EcoFlow. Pełne ładowanie DELTA Pro ze standardowego gniazdka ściennego trwa 1,9 godziny. System zarządzania akumulatorem podczas tego procesu zapewnia bezpieczeństwo.

 

 

Naładuj się praktycznie wszędzie

 


Po raz pierwszy w historii możesz ładować się na stacji EV na całym świecie. Ta wyjątkowa metoda ładowania umożliwia szybkie ładowanie do 3000W w mgnieniu oka.

 

 

Ładuj za pomocą paneli słonecznych

 


Postaw na odnawialne źródło energii słonecznej ładując akumulator o mocy 1600 W. Pakiet produktów solarnych EcoFlow oferuje źródło energii odnawialnej, który zapewnia utrzymanie zasilania. DELTA Pro naładuje się w ciągu zaledwie 2,8 - 5,6 godziny za pomocą energii słonecznej. Urządzenie jest kompatybilne z 90% paneli słonecznych innych firm ze złączami MC4 dzięki szerokiemu zakresowi napięcia od 11 V do 150 V. Inteligentny system śledzenia punktu maksymalnego mocy (MPPT) automatycznie dostosuje się do każdej pogody i maksymalizuje generowanie energii słonecznej o każdej porze dnia.

 

 

Inteligentny generator EcoFlow

 


Inteligentny generator EcoFlow integruje się z ekosystemem DELTA Pro i służy jako opcja awaryjna. Gdy poziom naładowania urządzenia jest niski, inteligentny generator EcoFlow uruchamia się automatycznie i ładuje go. Po osiągnięciu pełnego naładowania silnik się zatrzymuje. W porównaniu z tradycyjnym generatorem gazowym inteligentny generator EcoFlow zapewnia szybsze ładowanie, większą wydajność i mniejsze straty energii.

 

 

Wytrzymałość na lata

 


DELTA Pro jest wyposażona w nowy akumulator LFP o 6500 cyklach, co przekłada się na to, że urządzenie można używać przez wiele lat, zanim jego pierwotna pojemność osiągnie 50%. Analiza oraz regulacja prądu, napięcia i temperatury w czasie rzeczywistym są możliwe dzięki systemowi zarządzania akumulatorem EcoFlow. Za sprawą tego mechanizmu akumulator domowy DELTA Pro jest niezmiernie bezpieczny i wydajny.

 

 

Pilot zdalnego sterowania

 


Dzięki pilotowi zdalnego sterowania możesz kontrolować urządzenie. Przy pomocy pilota możesz również odblokować wiele możliwości dostosowywania, używając aplikacji EcoFlow. Dostępne w niej opcje to, między innymi, ustawienia silnika w tym: poziomy ładowania i rozładowywania, prędkości ładowania prądem zmiennym czy sterowanie inteligentnym generatorem.

 

 

Pierwszy na świecie przenośny ekosystem ładowania

 


Urządzenie zapewni Ci zasilanie w czasie przerw w dostawach oraz niskie rachunki za prąd. Otrzymasz również możliwość dostosowywania energii przez całą dobę dzięki rozszerzalnemu ekosystemowi DELTA Pro. Osiągniesz to m.in. poprzez możliwość wyboru dodatkowych generatorów, trackerów słonecznych, paneli inteligentnego domu, inteligentnych akumulatorów i turbin wiatrowych. Od awaryjnego zasilania po zmniejszenie zależności do sieci energetycznej dzięki alternatywą ekologicznym, możesz dostosować DELTA Pro do swoich potrzeb.

 

 

Inteligentny panel Smart Home EcoFlow

 


Nowy panel EcoFlow jest podstawą ekosystemu baterii domowych tego modelu. Integruje on nawet dwie jednostki DELTA Pro z 10 obwodami domowymi. Każda stacja zasilania DELTA Pro może być połączona z dodatkowymi akumulatorami, panelami słonecznymi lub inteligentnymi agregatami prądotwórczymi, zapewniając nieprzerwane zasilanie podczas przerw w dostawie prądu, inteligentne zarządzanie energią dla najważniejszych odbiorników oraz niższe rachunki za energię.

 

 

Nieustające podtrzymywanie zasilania domu

 


DELTA Pro i inteligentny panel domowy mogą podtrzymywać zasilanie gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu, dzięki szybkiemu czasowi przełączania, który wynosi 20 ms. Możesz być na bieżąco, wybierać i modyfikować priorytety urządzeń za sprawą aplikacji EcoFlow.

 

 

Z nim wakacje w kamperze będą łatwiejsze

 


DELTA Pro Daje Ci możliwość użytkowania swoich urządzeń niezależnie od tego gdzie jesteś. Produkt, dzięki wbudowanym kółkom i wysuwającemu się uchwytowi, przypomina walizkę. Ułatwia to znacznie transport urządzenia. Akumulator jest wyposażony w panele słoneczne, dedykowany port Andersona 30A i gniazdo prądu zmiennego, co sprawia, że urządzenie jest kompleksowym rozwiązaniem w zakresie zasilania podczas wypraw kamperem.

 

 

Zasilanie w pracy

 


Akumulator, poza awaryjnym zasilaniem domowym i zasilaniem pozasieciowym dobrze sprawdzi się jako źródło zasilania dla każdego rodzaju pracy zawodowej. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz w domu czy na zewnątrz, DELTA Pro pomoże Ci wykonać każdą pracę, od majsterkowania po profesjonalne projekty.

Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Parametry

Grubość [mm]: 416
Konstrukcja: Standard
Szerokość [mm]: 285
Waga [g]: 45000
Wysokość [mm]: 635
Czas ładowania [min]: 120
Liczba portów microUSB: 0
Liczba portów USB: 4
Liczba portów USB typ C: 2
Liczba portów wyjściowych [szt]: 6
Ładowanie indukcyjne: Nie
Materiał wykonania: Aluminium, Plastik
Napięcie wyjściowe [V]: 5, 9, 12, 15, 20
Prąd wyjściowy [A]: 1.5, 2, 5, 10
Typ ładowania: Standard
Diody LED: Nie
Kabel w zestawie: Tak
Latarka: Nie
Ładowanie laptopów: Tak
Ładowanie solarne: Tak
Maksymalna moc wyjściowa [w]: 4500
Rozrusznik samochodowy: Nie
Wodoodporność: Nie
Wyświetlacz: Tak
Zintegrowany kabel: Nie
Typ kabla: Kabel DC5521-DC5525, Kabel ładowania AC, Kabel ładowania samochodowy
Zastosowanie: Aparat cyfrowy, Ekspres do kawy, Kuchenka mikrofalowa, Lodówka, Nawigacja, Telewizor, Wentylator, Wiertarka
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth, Wi-Fi
Możliwość ładowania poprzez panele fotowoltaiczne: Tak
Żywotność: 3500 cykli do 80% pojemności
Gniazda wejściowe: Samochodowe wejście gniazda zapalniczki 12/24V - 1 szt., Zasilania AC - 1 szt., Złącze solarne - 1 szt.
Gniazda wyjściowe: USB-A - 4 szt., USB-C - 2 szt., Wyjście DC 5521 - 2 szt., Zasilania AC - 4 szt.
Funkcje ładowania: Ładowanie laptopów, Ładowanie solarne
Rodzaj produktu: Stacja zasilania
Kolor: Czarny
Wyposażenie: Osłona uchwytu
Gwarancja: 24 miesiące
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: ECOFLOW
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Stacja zasilana ECOFLOW Delta Pro
  Stacja zasilana ECOFLOW Delta Pro
  Stacja zasilana ECOFLOW Delta Pro
  18 699 00
  934,95 zł x 20 rat 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 18699,00 zł
  18 699 00