Materac Hilding Tango 180x200 cm Velvet

Kod: m00910034
Rodzaj: Sprężynowy
Materiał: Pokrowiec Velvet
Kolor: Biały

Dostępne warianty

Kolor: Biały
Materac Hilding Tango 180x200 cm Velvet
Materac Hilding Tango 180x200 cm Velvet
Darmowa dostawa
Wysyłka w 14 dni roboczych
Darmowa dostawa
Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Tango to dwustronny, rolowany materac dla par, którego konstrukcja opiera się na sprężynach kieszeniowych. Każda sprężyna umieszczona jest w woreczku z flizeliny i nie styka się ze sprężyną obok. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką elastyczność punktową. Poszczególne sprężyny reagują na ciężar ciała indywidualnie – uginają się tylko strefy zwiększonego nacisku. Dzięki temu partner śpiący obok nie obudzi się pod wpływem naszych ruchów. Komfort codziennego użytkowania podnosi pianka lateksowa umieszczona po jednej stronie materaca oraz pianka HR znajdująca się po stronie przeciwnej. Obie pianki dostosowują się do anatomicznej budowy, zapewniając kręgosłupowi optymalne wsparcie, a wybór komfortu zależy od indywidualnych preferencji.
 
Do wyboru pokrowiec Velvet lub Tencel o właściwościach antyalergicznych.
 
Dane Techniczne:
 
Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, po jednej stronie pianka wysokoleastyczna HR o wys. 3 cm, po drugiej stronie blat lateksu o wys. 4 cm.
Pokrowiec: Velvet lub Tencel 
Wysokość: ok. 23 cm 
 
Pokrowiec Tencel
Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.
 
Pokrowiec Velvet
Niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec z innowacyjną technologią Purotex wykorzystującą naturalne probiotyki. Gwarantuje zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Kapsułki stopniowo pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Dane techniczne

Parametry

Rodzaj: Sprężynowy
Materiał: Pokrowiec Velvet
Kolor: Biały
Gwarancja: 15 lat, Door To Door
Twardość: H4
Wysokość [cm]: 23
Zdejmowany pokrowiec: Tak
Rozmiar [cm]: 180x200

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: Ale Materace
Ulica i numer budynku: ul. Wielicka 87
Kod pocztowy: 30-552
Miasto: Kraków
Adres elektroniczny: salon@alematerace.pl

Dokumenty do pobrania

Informacje o bezpieczeństwie:

Producent

Nazwa producenta/importera: Hilding

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

Materac Hilding Tango 180x200 cm Velvet
Materac Hilding Tango 180x200 cm Velvet
Darmowa dostawa
Wysyłka w 14 dni roboczych
Darmowa dostawa
Zamów telefonicznie 756 756 756