Inteligentna taśma LED SONOFF L1 z ochroną IP65 umożliwia łatwe i szybkie zamontowanie jej w każdym miejscu. Możesz ją zginać i przycinać, sprawiając, że Twój dom nabierze nowego, ciekawego klimatu. Dzięki temu, że taśma jest odporna na wodę, możesz ją zastosować w łazience (np. podświetlając meble, lustra lub wnęki). Udekoruj swój dom razem z SONOFF!
Taśma LED SONOFF L1 współpracuje z systemami Amazon Alexa i Asystentem Google, dzięki czemu możesz sterować nią za pomocą głosu. Wystarczy, że wypowiesz odpowiednią komendę, aby włączyć/wyłączyć lub zmienić kolor taśmy.
Dzięki aplikacji eWeLink sterowanie taśmą jest w zasięgu ręki. Możesz ustawiać jasność, tryby, kolory, a nawet temperaturę. Aplikacja pozwala na sterowanie taśmą z dowolnego miejsca i wygodne zarządzanie Twoim oświetleniem.
Taśma LED SONOFF L1 jest trwała, elastyczna i odporna na zginanie. Możesz ją przycinać i przyklejać gdziekolwiek chcesz. Aby jej nie uszkodzić, przycinaj ją co 10 cm, według specjalnych oznaczeń producenta. Taśma ma 2 metry długości. Żywotność produktu wynosi do 25000 godzin.
Po skierowaniu aparatu smartfona na dowolny przedmiot możesz dopasować barwę taśmy do otoczenia. Pozwala to na jeszcze większe poszerzenie palety kolorów i doskonałe dopasowanie oświetlenia do Twoich pomieszczeń. Dzięki trybowi synchronizacji z muzyką, możesz dopasować oświetlenie do muzyki, której słuchasz. Stwórz doskonałą atmosferę z taśmą LED SONOFF L1 i ciesz się chwilami z najbliższymi.
Funkcje dodatkowe: | Komunikacja WiFi 802.11 b/g/n |
---|---|
Stopień ochrony [IP]: | IP65 |
Rodzaj produktu: | Taśma LED |
Długość taśmy na rolce [m]: | 2 |
Ilość źródeł światła: | 48 |
Typ diody: | SMD 5050 |
Współpraca z aplikacjami: | Amazon Alexa, Asystent Google |
Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Kąt świecenia [stopnie]: | 140 |
Klasa efektywności energetycznej: | B |
Maksymalne obciążenie [W]: | 24 |
Napięcie [V]: | 100 - 240, 12 |
Komunikacja: | Wi-Fi |
Zasilanie: | Sieciowe |
Żywotność [h]: | 25000 |
Dedykowana aplikacja: | EweLink |
Nazwa: | Innpro Robert Błędowski sp. z o.o. |
Ulica i numer budynku: | Rudzka 65c |
Kod pocztowy: | 44-200 |
Miasto: | Rybnik |
Adres elektroniczny: | kontakt@innpro.pl |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.