Rodzaj: | Akumulator |
---|---|
Przeznaczenie: | akumulator Ni-MH |
Akumulatorki w zestawie: | Nie |
Kolor: | Czarny |
Ładowarka Beline to praktyczne urządzenie przeznaczone do ładowania akumulatorów typu AA i AAA. Posiada osiem niezależnych slotów, co pozwala na jednoczesne ładowanie aż ośmiu ogniw. Dzięki temu doskonale sprawdza się w domach, gdzie używa się wielu urządzeń zasilanych bateriami, takich jak piloty, zabawki, latarki czy klawiatury bezprzewodowe.
Ładowarka zasilana jest poprzez kabel USB (wejście 5V 2A), a każde z wyjść generuje napięcie 1.48V i natężenie 0.6A. Każdy slot ma własny wskaźnik LED, który informuje o stanie ładowania danego akumulatora. Urządzenie inteligentnie zarządza procesem ładowania, automatycznie kończąc je po pełnym naładowaniu baterii. Zapewnia także ochronę przed przegrzaniem, przepięciem i zwarciem.
Kompaktowa obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego sprawia, że ładowarka jest wygodna w przechowywaniu i transporcie. Posiada certyfikaty CE, FCC oraz RoHS, a do jej prawidłowego działania konieczne jest użytkowanie w suchych warunkach. To niezawodne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego, kto korzysta z akumulatorów wielokrotnego ładowania i chce zadbać o ich długą żywotność.
Dane techniczne:
Typ: Ładowarka do akumulatorów.
Kompatybilność: Akumulatory AA / AAA typu Ni-MH/Ni-CD/td.
Parametry: Wejście (Input): 5V == 2A (zasilanie przez kabel USB) Wyjście (Output): 1.48V == 0.6A × 8.
Wyświetlacz LED: Każde z 8 gniazd posiada własny wskaźnik ładowania, informujący o stanie naładowania akumulatora.
Zabezpieczenia: Ochrona przed przegrzaniem, przepięciem i zwarciem.
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS.
Kolor: Czarny.
Rodzaj: | Akumulator |
---|---|
Przeznaczenie: | akumulator Ni-MH |
Kolor: | Czarny |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Akumulatorki w zestawie: | Nie |
Nazwa: | D-R-O Sp. z o.o. Sp. k. |
Ulica i numer budynku: | Macierzysz, Sławęcińska 12 |
Kod pocztowy: | 05-850 |
Miasto: | Ożarów Mazowiecki |
Adres elektroniczny: | d-r-o@d-r-o.pl |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.