Futerał JJC OC-X100 do FujiFilm X100VI/X100V/X100F/X100T/X100S/X100/X-E5 Czarny
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 10 x 12 x 5 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny |
| Kieszenie zewnętrzne: | Nie |
| Kolor: |
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 10 x 12 x 5 |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny |
| Kieszenie zewnętrzne: | Nie |
| Kolor: |
Neoprenowe etui dedykowane do serii FUJIFILM X100 oraz FUJIFILM X-E5 to praktyczne rozwiązanie dla fotografów, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo swojego sprzętu. Futerał został zaprojektowany tak, aby pomieścić aparat wraz z zamocowaną osłoną przeciwsłoneczną (lens hood), co pozwala mieć zestaw zawsze gotowy do działania. Miękki, elastyczny neopren idealnie dopasowuje się do kształtu aparatu, zapewniając mu skuteczną ochronę w każdych warunkach.
Materiał neoprenowy stanowi solidną barierę przed zarysowaniami, kurzem oraz lekkimi uderzeniami, dzięki czemu futerał świetnie sprawdzi się zarówno w torbie, jak i podczas noszenia aparatu na pasku. Zapięcie na rzep umożliwia szybkie i wygodne otwieranie etui, co ułatwia natychmiastowy dostęp do sprzętu w dynamicznych sytuacjach fotograficznych. Całość jest lekka, estetyczna i zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu.
W zestawie znajduje się pasek zabezpieczający, pozwalający przypiąć etui do paska aparatu, co minimalizuje ryzyko jego zgubienia. Futerał jest w pełni kompatybilny z oryginalnym paskiem FUJIFILM, dzięki czemu możesz nosić aparat w naturalny sposób, bez konieczności zdejmowania etui. To funkcjonalny dodatek, który zwiększa mobilność i bezpieczeństwo, jednocześnie podkreślając styl serii X.
Dedykowany do aparatów:
Serii X100:
- FUJIFILM X100VI
- FUJIFILM X100V
- FUJIFILM X100F
- FUJIFILM X100T
- FUJIFILM X100S
- FUJIFILM X100
Serii X-E:
- FUJIFILM X-E5
Fizyczne | |
|---|---|
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 10 x 12 x 5 |
Konstrukcja | |
| Kieszenie zewnętrzne: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Neopren |
| Zastosowanie: | Aparat fotograficzny |
Parametry | |
| Typ: | |
| Kolor: | |
| Wyposażenie: | Brak |
| Załączna dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | SystemBank S.C. |
| Ulica i numer budynku: | Awdańców 28 |
| Kod pocztowy: | 64-010 |
| Miasto: | Krzywiń |
| Adres elektroniczny: | zakupy@systembank.pl |
Dokumenty do pobrania | |
| Informacje o bezpieczeństwie: | |
Producent | |
| Nazwa producenta/importera: | JJC |
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.