Produkt archiwalny
Dron AUTEL ROBOTICS Evo Nano Standard Pomarańczowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dron AUTEL ROBOTICS Evo Nano Standard Pomarańczowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Doskonała ostrość obrazu
Bardzo lekki. Niezwykle kompaktowy
Dron EVO Nano waży zaledwie 249 gramów, czyli mniej więcej tyle, ile typowy smartfon, i mieści się niemal wszędzie, np. w bocznej kieszeni plecaka lub na dłoni.
Idealna płynność działania
Dron EVO Nano wyposażony jest w kamerę 48 MP, za pomocą której można wykonywać ultraostre filmy 4K/30 fps. W połączeniu z trzyosiowym mechanicznym gimbalem, który amortyzuje drgania, dron serii Nano umożliwia wykonywanie płynnych i stabilnych filmów, niezależnie od warunków otoczenia.
SkyPortrait: Twój osobisty paparazzi
Po naciśnięciu jednego przycisku, dron Nano wzniesie się w powietrze i zrobi zdjęcie Tobie i Twoim znajomym, automatycznie ustawiając obiektyw tak, aby nikt nie został pominięty. Funkcja automatycznego rozmycia tła pozwala uzyskać dodatkowy efekt filmowy lub w dramatyczny sposób pokazać fotografowany obiekt docelowy – niezależnie od tego, czy jest to szczyt wielkiej góry, czy własne podwórko.
Dynamiczne śledzenie 2.1: zaawansowana funkcja śledzenia obiektu
Dron Nano może automatycznie podążać za dowolną osobą, zwierzęciem lub pojazdem, podczas gdy Ty skupiasz się jedynie na wykonywaniu idealnych ujęć.
Kinowe ujęcia jednym kliknięciem
Twórz dramatyczne, profesjonalne ujęcia jednym naciśnięciem przycisku, wykorzystując cztery automatyczne tryby fotografowania. Dodaj ścieżkę dźwiękową i filtry w aplikacji Autel Sky, aby nadać swojemu filmowi jeszcze bardziej epicki charakter, co pozwoli uzyskać niezapomniane rezultaty, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym pilotem, czy zupełnym nowicjuszem w dziedzinie obsługi dronów.
MovieMaster: łatwe kręcenie i udostępnianie filmów
Aplikacja udostępnia pakiet szablonów wideo do szybkiego i łatwego tworzenia filmów, co znacząco skraca żmudny proces edycji, dzięki czemu możesz błyskawicznie tworzyć i udostępniać swoje dzieła.
Lataj swobodnie – bez opóźnień, bez granic
Lataj dalej, wykonując ostre i wyraźne ujęcia dzięki zastosowaniu Autel SkyLink, najbardziej wydajnego systemu transmisji obrazu Autel, który zapewnia zasięg transmisji na odległość prawie 10 kilometrów, jakość transmisji 2,7 K/30 FPS oraz doskonałe funkcje eliminacji zakłóceń – a wszystko to przy jednoczesnym przekazywaniu niesamowitego obrazu wideo w jakości HD.
SuperDownload
Koniec dnia zdjęciowego? Wystarczy umieścić smartfon w pobliżu drona Nano, aby przesyłać zdjęcia i filmy z prędkością 160 Mb/s za pomocą aplikacji Autel Sky.
SoundRecord: ożywiaj swe filmy
Nagrywaj głosy i dźwięki otoczenia na ziemi za pośrednictwem smartfona, co pozwala ożywić filmy nawet wtedy, gdy dron jest daleko. Z funkcji tej można korzystać także do prowadzenia narracji podczas filmowania, aby ułatwić późniejszą edycję.
Większa pojemność akumulatora. Więcej czasu. Lepsza inwencja twórcza.
Ciągły czas lotu drona EVO Nano wynosi do 28 minut, dzięki czemu użytkownik może eksperymentować z różnymi ujęciami i robić idealne, wymarzone zdjęcia.
W zestawie
Dron, kabel USB-C/microUSB, kabel USB-C/Lightning, kabel USB-C/USB-C, akumulator, zapasowe śmigła, śrubokręt, śrubki montażowe, osłona gimbala, pilot zdalnego sterowania, kabel USB-C/USB-A, dokumentacja.
Dane techniczne
| Typ: | |
|---|---|
| Kamera: | Tak |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Stabilizator: | |
| Czujniki: | Wizyjne |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 28 |
| Zasięg [m]: | 16800 |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Waga [g]: | 249 |
Aparatura | |
| Częstotliwość [GHz]: | 2.400 - 2.483, 5.150 - 5.250, 5.725 - 5.850 |
|---|---|
| Uchwyt urządzenia mobilnego: | Smartfon |
| Zasięg [m]: | 16800 |
Fizyczne | |
| Stabilizator: | |
| Waga [g]: | 249 |
| Wymiary [mm]: | 264 x 310 x 50 |
Kamera | |
| Format zapisu filmów: | H.264, H.265, MOV, MP4 |
| Format zapisu zdjęć: | DNG, JPG |
| Kamera: | Tak |
| Obiektyw: | F/2.8 |
| Rodzaj przetwornika: | 1/2 CMOS |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| Rozdzielczość zdjęć: | 8000 x 6000 |
Techniczne | |
| Czujniki: | Wizyjne |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Auto-Lądowanie, Auto-Start |
| GPS: | Tak |
| Inne: | Maksymalna prędkość opadania: 4 m/s, Maksymalna prędkość wznoszenia: 6 m/s |
| Maksymalna prędkość: | 15 m/s |
| Pojemność baterii [mAh]: | 2250 |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 28 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowy |
| Sterowanie: | Pilot zdalnego sterowania |
| Tryb lotu: | Follow me |
| USB: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
Parametry | |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Wyposażenie: | Akumulator, Kabel Lightning, Kabel Micro USB, Kabel USB Typ-C, Kabel zasilający, Osłona, Pilot zdalnego sterowania, Śrubki montażowe, Śrubokręt, Zapasowe śmigła |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Rodzaj: | Dron |
| Typ: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ACTION SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Dawidowska 10 |
| Kod pocztowy: | 05-500 |
| Miasto: | Zamienie |
| Adres elektroniczny: | action@action.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.