Drukarka AGFAPHOTO Realipix Pocket P Biały

Kod: 149811
Porównaj
Maksymalny format druku: 57 x 57 mm
Rodzaj drukarki (Technologia druku): Atramentowa
Wi-Fi: Nie
Bluetooth: Nie
Automatyczny druk dwustronny: Nie
Zobacz opis produktu
Drukarka AGFAPHOTO Realipix Pocket P Biały
Drukarka AGFAPHOTO Realipix Pocket P Biały
299 00
29,90 zł x 10 rat 0%
U Ciebie
W sklepie jutro

Opis produktu

AGFAPHOTO Pocket P / PaperGo to nowoczesna drukarka, która pozwala na natychmiastowy i bardzo tani wydruk dowolnej grafiki z telefonu / smartfona / tabletu z systemem ANDROID lub IOS (Uwaga! Dla Systemu IOS drukarka współpracuje tylko z telefonami iPhone, nie współpracuje z tabletami iPad).

 

To idealne urządzenie do drukowania nie tylko wysokiej rozdzielczości czarno-białych zdjęć (203 DPI), ale także do wydruku notatek, wizytówek, naklejek, kodów oraz wielu innych grafik.

 

Wystarczy zainstalować na telefonie aplikację PAPERGO, która umożliwia szybkie przygotowanie i drukowanie dowolnej grafiki, np: zdjęć, notatek, listów z punktami do zapamiętywania, tekstów, grafik, stron internetowych.

 

Szerokość druku to 57mm natomiast długość określa nasza kreatywność. Papier jest w rolce i maksymalna długość drukowanej grafiki może wynieść nawet 8 metrów długości. Całą rolka może stanowić jeden wydruk, to my decydujemy kiedy odłączymy papier wyjmując go z drukarki. Dzięki temu możemy łączyć i drukować zdjęcia, notatki, strony internetowe itp. tak jak tylko chcemy. Zatem bez problemu możemy wykonać długą notatkę dodając napisy i kilkanaście zdjęć.

 

Drukarka AGFAPHOTO Pocket P / PaperGo wykorzystuje wkłady „wszystko w jednym”. Wystarczy włożyć papier do drukarki i cieszyć się gotowymi wydrukami. Bez dodatkowych wkładów czy atramentów. Drukarka drukuje w sposób termiczny na papierze, aby korzystać z urządzania wystarczy załadować jedynie papier.

 

ZALETY DRUKARKI:

  • Wysoka rozdzielczość drukowanej grafiki - 203 DPI
  • Nowoczesna głowica drukująca pozwalająca na bardzo dokładny i precyzyjny wydruk z odwzorowaniem najmniejszych szczegółów
  • Stabilna łączność przez Bluetooth 4.0 - bezprzewodowa łączność z telefonem
  • BARDZO TANI DRUK na papierze 57mm (koszt wydruku jednej grafiki na klasycznym papierze w rozmiarze 57mm x 57mm to jedynie około 0,07 zł, a na papierze samoprzylepnym to około 0,14 zł)
  • W ZESTAWIE PAKIET STARTOWY PAPIERU NA WYDRUK PIERWSZYCH GRAFIK
  • Zaawansowana aplikacja do systemu Android i IOS pozwalająca na tworzenie notatek, grafik, drukowanie zdjęć i stron internetowych bezpośrednio z telefonu / smartfona, tabletu
  • Możliwość wydruku grafiki o dowolnym rozmiarze w zakresie  57mm szerokości i nawet 7000mm (8 metrów) długości

 

ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:

 

  • drukarki AGFAPHOTO Pocket P / PaperGo
  • kabla USB do ładowania urządzenia
  • wkładu startowego, pozwalającego na wydruk pierwszych grafik (jedna rolka papieru)

 

Uwaga! W zestawie startowym dostępna jest jedna rolka standardowego papieru białego.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Maksymalny format druku: 57 x 57 mm
Rodzaj drukarki (Technologia druku): Atramentowa
Wi-Fi: Nie
Bluetooth: Nie
Obsługiwane systemy: Android, iOS

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Drukarka AGFAPHOTO Realipix Pocket P Biały
Drukarka AGFAPHOTO Realipix Pocket P Biały
299 00
29,90 zł x 10 rat 0%
U Ciebie
W sklepie jutro

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 299,00 zł
299 00