- Strona główna ›
- Foto i kamery ›
- Optyka ›
- Filtry do obiektywów ›
- Zestaw Filtrów KENKO Smart Filter (67mm)
Zestaw Filtrów KENKO Smart Filter (67mm)
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Rodzaj filtra: | Neutralny ND (szary), Ochronny, Polaryzacyjny |
|---|---|
| Średnica filtra [mm]: | 67 |
| Powłoki: | Antyrefleksyjne, MC (Multi Coating), Ochronne |
| Możliwość założenia osłony: | Tak |
| Rodzaj mocowania: | Gwint |
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Opis produktu
Pełen zestaw filtrów
Wszechstronność i jakość
Zestaw filtrów Kenko Smart Filter to nie tylko kompletna ochrona soczewek, ale także możliwość eksperymentowania z różnymi efektami fotograficznymi. Dzięki wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności stanowią one nieodłączny element wyposażenia każdego fotografa, umożliwiając tworzenie pięknych zdjęć w różnorodnych warunkach. Zestaw Smart dostępny jest w wielu popularnych rozmiarach, od 30 mm do 82 mm – pamiętaj sprawdzić średnicę mocowania filtra na swoim obiektywie.
Ochrona soczewki
Filtr Protector stanowi pierwszą linię obrony soczewek obiektywów. Wykonany z wysokiej jakości szkła wielowarstwowego, Smart Protector zapewnia ochronę przed kurzem, zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, nie pogarszając przy tym jakości obrazu.
Kontrast i nasycenie
Filtr Circular PL to niezastąpiony narzędzie do eliminacji odblasków, poprawy kontrastu oraz nasycenia kolorów. Jego okrągła konstrukcja umożliwia precyzyjną regulację efektu polaryzacji, co sprawia, że niepożądane odbicia są eliminowane, a kolory stają się bardziej intensywne.
Kontrola nad światłem
Filtr ND8 umożliwia kontrolę nad ilością światła przechodzącego przez soczewkę, pozwalając uzyskać 8-krotnie dłuższą szybkość migawki lub większą wartość przysłony. Jest to niezbędne narzędzie podczas fotografowania w jasnych warunkach, a także do uzyskania efektu rozmycia ruchu wody czy poruszających się obiektów.
Łatwe przechowywanie
Zestaw filtrów ma dołączony pokrowiec, który zabezpiecza filtry na czas transportu. Łatwo zabierzesz cały komplet w swojej torbie czy nawet w kieszeni. Filtry mają profil slim, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i nie zwiększają znacznie długości obiektywu.
W zestawie
Filtr ND8, filtr Circular PL, filtr Protector, pokrowiec, dokumentacja.
Dane techniczne
| Rodzaj filtra: | Neutralny ND (szary), Ochronny, Polaryzacyjny |
|---|---|
| Średnica filtra [mm]: | 67 |
| Możliwość założenia osłony: | Tak |
| Rodzaj mocowania: | Gwint |
| Powłoki: | Antyrefleksyjne, MC (Multi Coating), Ochronne |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Nazwa: | F.H. _FOTO-TECHNIKA_ |
| Ulica i numer budynku: | KS.ROBAKA 63c |
| Kod pocztowy: | 80-119 |
| Miasto: | GDAŃSK |
| Adres elektroniczny: | biuro@foto-technika.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Inne produkty w kategorii
Filtr ochronny MARUMI Exus Lens Protect Solid (62 mm)
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Filtr ochronny MARUMI Exus Lens Protect Solid (67 mm)
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.