Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Kontroler THRUSTMASTER T-Flight Stick X (PC/PS3)

Joystick Thrustmaster T-Flight Stick X dla PC i PS3 to ekstremalnie precyzyjny joystick z kontrolą oporu. Cechy produktu: przycisk MAPPING pozwala użytkownikowi dynamicznie zmieniać funkcje przycisków, Funkcja Plug & Play pozwala na ekstremalnie prostą i szybką instalację z wygodnymi ustawieniami domyślnymi pozwalającymi na natychmiastowy start - dedykowany przycisk umożliwia przełączanie sie z jednej konfiguracji na drugą. Pamięć wewnętrzna pozwala na przechowywanie wszystkich konfiguracji, nawet gdy joystick jest odłączony od komputera. Zwiększona waga podstawy, dla zwiększenia stabilności, w pełni programowalne 12 przycisków i 4 osie, ergonomiczny drążek przepustnicy, duża rękojeść dla lepszego komfortu kompatybilny w 100% z PS3 i PC, obrotowy uchwyt z wbudowana blokadą pozwalający na dokładną kontrolę nad samolotem, spust z wielokierunkowym przełącznikiem (zastosowanie - widok panoramiczny), hamulcem powietrznym (zastosowanie - lot cywilny (zastosowanie - lot cywilny) lub szybkim ogniem (zastosowanie - lot wojskowy).

Dane techniczne

Ilość przycisków 12
Programowalne przyciski Tak
Przeznaczenie PC, PlayStation 3
Rodzaj Kontroler
Wibracje Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Kolor Czarny
Komunikacja Przewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Kontroler
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera THRUSTMASTER
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Klient
kupił/aKontroler THRUSTMASTER T-Flight Stick X (PC/PS3)
Kawał porządnego sprzętu spełniającego chyba oczekiwania dziesięciolatka. Stabilna podstawa, ergonomiczny uchwyt i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną