Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Konwerter TP-LINK MC220L

Kod: 892408
TP-LINK
Rodzaj
Konwerter
Przeznaczenie
Sieć światłowodowa

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Cena z kodem: NOCNA

69,00

Cena z kodem: NOCNA

69,00
79,00

Cena z kodem: NOCNA

69,00
79,00

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Konwerter TP-LINK MC220L

Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, wykorzystuje wielomodowy lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850 nm, a także sygnału jednomodowego o długości fali 1310 nm.

Dane techniczne

Szerokość [mm] 94.5
Głębokość [mm] 73
Wysokość [mm] 27
Materiał wykonania Aluminium
Gwarancja  5 lat
Rodzaj Konwerter
Przeznaczenie Sieć światłowodowa
Funkcje dodatkowe Auto-MDI/MDIX
Nazwa producenta/importera TP-LINK
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Nocne Przeceny!
Nocne Przeceny! Kupuj taniej z kodem rabatowym!

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną