Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm

Kod: 352323
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Uchwyt
Przeznaczenie: Do statywów
Zobacz cały opis
Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm
Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm
159 99
U Ciebie
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm

Cechą dobrego uchwytu studyjnego, jest możliwość jego elastycznego dostosowania do warunków panujących w studiu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nowoczesna technologia, która wprowadziła na rynek m.in. 360-stopniowe przeguby kulowe. Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm pełnymi garściami czerpie z tych innowacyjnych rozwiązań. Pomimo swej prostej konstrukcji (jedno ramię plus przegub kulowy) zachowuje ono pełnię funkcjonalności w każdych warunkach. Wbrew pozorom, możliwości tego akcesorium są zdecydowanie większe, niż mogłoby się to wydawać!

Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm - Uchwyt

Pełna kompatybilność!

Jak na profesjonalny model przystało, uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm jest w pełni kompatybilny z systemem Multi Mount. Oznacza to, że może on być częścią większego, jeszcze bardziej funkcjonalnego systemu. Oczywiście konstrukcja stworzonego w ten sposób układu, będzie w pełni uzależniona od oczekiwań realizatora. Trzeba podkreślić, że ze względu na optymalne cechy zewnętrzne, urządzenie to doskonale współpracuje nawet z wieloma innymi produktami Multi Mount, tworząc w pełni funkcjonalną całość. To jednak nie wszystko!

Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm - kompatybilność

Funkcjonalność zamknięta w prostocie

Na pierwszy rzut oka, uchwyt ELGATO to "najprostszy mechanizm świata". Składa się on z pojedynczego ramienia i zabudowanego na nim przegubu kulowego. Prostota ta ma jednak charakter wyłącznie pozorny. Zapewnia ona bowiem możliwość 360-stopniowej regulacji położenia wyposażenia studyjnego, dzięki czemu użytkownik uchwytu może wykorzystać pełny potencjał swojego sprzętu, uwzględniając przy okazji warunki panujące w studiu (lub w plenerze). Układ ten - choć niezwykle prosty - zapewnia maksymalną stabilność i to niezależnie od położenia ramienia. Oznacza to, że za pomocą uchwytu ELGATO Multi Mount Solid Arm, można tworzyć wcześniej niespotykane ujęcia, bez konieczności budowy skomplikowanych instalacji.

Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm - Funkcjonalność

Niezawodność - synonim Multi Mount!

Nie da się ukryć, że system ten należy do jednych z najbardziej funkcjonalnych na rynku. Uzyskanie tak dobrych walorów sprzętowych, nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie niezawodność tego studyjnego sprzętu. Jak na profesjonalne akcesorium przystało, wszystkie wchodzące w jego skład elementy, są starannie dopracowane. Oznacza to, że nie ulegają one stopniowemu zużyciu, który jest "piętą achillesową" wielu modeli uchwytów studyjnych. Dla przykładu uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm posiada specjalistyczną głowicę 360 stopni (przegub kulowy), która zachowuje swoje właściwości nawet po latach intensywnej eksploatacji.

Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm - Niezawodność

Optymalne wymiary, jeszcze większe możliwości

Ze względu na swe zastosowanie, uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm charakteryzuje się dość ograniczonymi wymiarami. Nie oznacza to jednak, że model ten nie jest funkcjonalny. Wręcz przeciwnie - pozwala on podnieść wybrane akcesorium na wysokość maksymalnie 26 cm. To jednak nie wszystko! Uchwyt posiada również optymalny gwint 1/4, dzięki któremu jest on kompatybilny z większością urządzeń studyjnych.

Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm - wymiary

Podsumowanie

Jak na profesjonalistę przystało, uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm ma w sobie coś wyjątkowego. Funkcjonalność i stabilność to podstawowe cechy tego urządzenia. Może właśnie dlatego warto je mieć?

Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm - Podsumowanie

Dane techniczne

Techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Parametry

Rodzaj Uchwyt
Funkcje dodatkowe Brak
Głębokość [mm] 260
Przeznaczenie Do statywów
Materiał wykonania Stal, Tworzywo sztuczne
Gwarancja  24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm
  Uchwyt ELGATO Multi Mount Solid Arm
  159 99
  U Ciebie
  Odbierz
  Zadzwoń i zamów 756 756 756
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 159,99 zł
  159 99