Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Polecane produkty podobne

Produkt archiwalny
Skaner PLUSTEK OpticFilm 8100

Skaner PLUSTEK OpticFilm 8100

Ten produkt nie jest już dostepny
w naszym sklepie
Opis i dane

Opis i dane

Skaner PLUSTEK OpticFilm 8100


Skaner Plustek OpticFilm 8100 jest potężnym urządzeniem, przeznaczonym do skanowania filmów małoobrazkowych, o rozdzielczości optycznej 7200 dpi. Jego źródło światła zapewnia obrazom bardziej precyzyjne renderowanie kolorów, przy mniejszym poborze mocy. Dwa przyciski szybkiego dostępu czynią skanowanie łatwiejszym i bardziej wydajnym, umożliwiając tym samym łatwe udostępnianie zdjęć na stronach serwisów, jak Flickr, Facebook, Picasa, itp. 
W porównaniu do konwencjonalnych płaskich skanerów, Plustek OpticFilm 8100 zajmuje znacznie mniej miejsca. Skaner potrzebuje na biurku dosłownie tylko tyle miejsca, co kromka chleba. Wszystkie skanery serii OpticFilm mają w komplecie futerał, który może być używany zarówno do przenoszenia, jak i przechowywania urządzenia.Skaner Plustek OpticFilm 8100 idealnie współpracuje z oprogramowaniem SilverFast. SilverFast Multi-Exposure® jest oprogramowaniem dzięki któremu można zwiększyć zakres dynamiki, co w znacznym stopniu przekłada się na wydobycie więcej szczegółów w cieniach oraz eliminacji szumów. SilverFast NegaFix® zawiera ponad 120 profili dla filmu negatywowego, tym samym gwarantuje osiągnięcie najlepszych rezultatów podczas konwersji negatywów na pozytywy.

Do skanera Plustek OpticFilm 8100 dołączona jest najnowsza wersja SilverFast 8 – uznanego programu firmy LaserSoft Imaging. Funkcja WorkflowPilot® prowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy procesu skanowania. Ulepszony interfejs graficzny użytkownika jest jeszcze bardziej intuicyjny i łatwy w użyciu. Oprogramowanie to jest wielozadaniowe i co warte podkreślenia współpracuje z 64-bitowymi komputerami niebywale szybko wydajnie.

Ze skanerem Plustek OpticFilm 8100 rozpoczęcie pracy jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek. Jest on idealnym rozwiązaniem zarówno użytkowników domowych, jak i łomografów, pracowników małych biur, warsztatów, amatorów fotografii oraz fotografów. 


Dane techniczne

Układ optyczny CCD
Typ lampy Białe diody LED
Wyświetlacz Nie
Złącze Ethernet (LAN) Nie
Skanowanie do e-maila Tak
Obsługiwane formaty Negatywy, Slajdy
Rozdzielczość optyczna [dpi] 7200 x 7200
Prędkość skanowania [s] 113
Głębia koloru [bit] 48
Głębia szarości [bit] 24
Obszar skanowania 36.8 x 25.4 mm
Złącze USB Tak
Złącze LPT Nie
Wysokość [mm] 119
Szerokość [mm] 120
Głębokość [mm] 272
Waga [kg] 1.6
Kolor obudowy Granatowy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Kabel USB, Zasilacz sieciowy
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera PLUSTEK
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Polecane produkty podobne

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną