Produkt archiwalny
Dysk INTENSO Top Performance 256GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk INTENSO Top Performance 256GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 520 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 420 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 520 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 420 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | Odporność na wstrząsy |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 100 |
| Szerokość [mm]: | 70 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Waga [g]: | 80 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | 3812440 |
Charakterystyka | |
| Model: | Top Performance 256GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Intenso GMBH |
| Ulica i numer budynku: | Gutenbergstraße 2 |
| Kod pocztowy: | 49377 |
| Miasto: | Vechata |
| Adres elektroniczny: | www.intenso.eu |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Ogólna
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
5/5
Heniu 26 października 2015
Opinia o dysku SSD 256GB INTENSO
Polecam ten produkt jest zgodny z opisem i spełnił moje oczekiwania, oraz dostawcę MediaExpert
Czy ta opinia była pomocna?