Produkt archiwalny
Dysk KINGSTON DC450R 480GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk KINGSTON DC450R 480GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWydajny dysk SSD
Duża ilość przestrzeni dyskowej
Dysk Kingston DC450R jest niezawodnym urządzeniem o formacie 2,5 cala. Niewielki dysk posiada ogromną pojemność, wynoszącą 480 GB. Jeżeli poszukujesz rozwiązania, które zapewni Ci możliwość wykonywania kolejnych zadań w bardzo krótkim czasie, powinieneś zaopatrzyć się w sprzęt, który rozwiąże nawet najtrudniejszy problem. Dysk Kingston DC450R stanowi gwarancję wydajności, a także wyjątkowego komfortu.
Dysk Kingston DC450R jest wyjątkowym urządzeniem, którego instalacja nie sprawia żadnych problemów. Dołączona do produktu instrukcja obsługi pomoże Ci w montażu, rozjaśniając wszelkie wątpliwości. W razie jakichkolwiek pytań wszystkie odpowiedzi z łatwością znajdziesz w Internecie. Dla Twojej pewności i poczucia bezpieczeństwa, wraz z zakupem zaprezentowanego urządzenia, otrzymujesz 5 lat gwarancji.
Pierwszorzędny produkt
Przedstawione urządzenie umożliwi Ci przechowywanie bardzo dużej ilości plików multimedialnych oraz przeprowadzanie na nich różnorodnych operacji w błyskawicznym tempie. Co jest tego główną zasługą? Prezentowany dysk Kingston DC450R wykorzystuje interfejs SATA III, stanowiący gwarancję osiągania zadowalających efektów w niezwykle krótkim czasie. Nowoczesne rozwiązanie wpłynie na Twój komfort. Ciesz się nowymi możliwościami i zwiększ swoją produktywność.
Sposób na efektywną pracę
Prezentowany produkt docenią wielbiciele nowoczesnych technologii, tworzenia profesjonalnych projektów graficznych oraz materiałów wideo, a także fani gier. Dlaczego? Maksymalna prędkość odczytu dysku Kingston DC450R wynosi 560 MB/s, natomiast jego maksymalna prędkość zapisu jest równa 510 MB/s. Dzięki tym parametrom urządzenie zapewnia szybszy proces instalacji oraz ładowania aplikacji. Czas spędzony przed monitorem nie musi być uciążliwy, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni dysk wewnętrzny.
Nowoczesne systemy
Dużym atutem przedstawionego urządzenia są nowoczesne technologie, w które go wyposażono. Są to systemy, które zadbają o bezpieczeństwo przechowywanych plików. Wydajny dysk Kingston DC450R oferuje działanie niezwykle funkcjonalnej technologii S.M.A.R.T., dostarczającej informacji o przeprowadzonej analizie stanu dysku twardego. Dzięki temu rozwiązaniu unikniemy niepożądanych usterek. Czym jeszcze wyróżnia się prezentowany produkt? Klienci cenią sobie technologię szyfrowania 256-bit AES, umożliwiającej ukrycie zawartości wybranych plików przed nieupoważnionymi osobami.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 510 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 510 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | Szyfrowanie 256-bit AES |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 100 |
| Szerokość [mm]: | 69.9 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Waga [g]: | 92.34 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | SEDC450R/480G |
Charakterystyka | |
| Model: | DC450R 480GB |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Kingston Technology International Ltd. |
| Ulica i numer budynku: | Blanchardstown Road North Dublin 15 |
| Kod pocztowy: | D15 |
| Miasto: | PEC4 Dublin |
| Adres elektroniczny: | productsafety@kingston.ie |