Komputer MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH R7-9800X3D 32GB RAM 1TB SSD Radeon RX9070XT Wi-Fi Windows 11 Home
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Dostępne warianty
Produkt chwilowo niedostępny
Zanurz się w rozgrywce
Gamingowy sprzęt
Komputer gamingowy MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH to propozycja dla osób, które szukają pewnego sprzętu do grania. Starannie dobrane podzespoły tworzą konstrukcję o dużej mocy, co przekłada się na płynne działanie ulubionych tytułów. Każdy egzemplarz po złożeniu przechodzi testy pod kątem wydajności, stabilności, bezpieczeństwa i jakości, więc użytkownik otrzymuje produkt gotowy do intensywnej pracy.
Płynna rozgrywka
Karta graficzna XFX Swift Radeon RX 9070 XT Triple Fan Gaming Edition pozwoli Ci uruchomić gry AAA na pełnych detalach dzięki mocy 4096 procesorów strumieniowych i taktowaniu Boost do 2970 MHz. Realistyczne efekty Ray Tracingu i technologia AMD FSR 4 pozwalają cieszyć się detalami wirtualnego świata bez utraty płynności. 16 GB pamięci GDDR6 na 256-bitowej szynie oraz interfejs PCIe 5.0 x16 oferują błyskawiczne przetwarzanie danych. System chłodzenia z trzema wentylatorami, niklowaną płytką oraz rurkami cieplnymi dba o optymalną temperaturę, pozwalając utrzymać wydajność.
Moc na pierwszym miejscu
MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH dysponuje niesamowitą mocą obliczeniową dzięki procesorowi AMD Ryzen 7 9800X3D stworzonemu w architekturze Zen 5. Procesor ten ma 8 rdzeni oraz 16 wątków, a jego maksymalna częstotliwość pracy sięga nawet 5,2 GHz w trybie Boost, co pozwala na błyskawiczne przetwarzanie zadań. Dzięki technologii AMD 3D V-Cache procesor dysponuje 104 MB pamięci podręcznej, która przekłada się na niesamowicie niskie opóźnienia, a technologie AMD EXPO oraz Precision Boost Overdrive pomogą wycisnąć maksimum z każdej sekundy gry.
Widok, który przyciąga wzrok
Wnętrze komputera MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH staje się widoczne dzięki obudowie ENDORFY Aquarius 8000 Corona. Panoramiczne szkło hartowane płynnie przechodzi z boku na front, co pozwala obserwować podzespoły bez przeszkód. Taka konstrukcja zajmuje mniej miejsca na biurku niż typowe modele o podobnej budowie. Cztery wentylatory z pierścieniami świetlnymi dbają o ruch powietrza, a specjalny układ paneli mesh pomaga w utrzymaniu niskiej temperatury. Dwa porty USB-A, jedno USB-C oraz złącze audio umieszczone nisko na boku natomiast pozwalają na podpinanie sprzętu.
Poczuj chłód
Sprawne odprowadzanie ciepła z procesora oferuje chłodzenie wodne ENDORFY Navis F360 ARGB. Blokopompka z ceramicznym łożyskiem działa niemal bezszelestnie, co pozwala na granie przy minimalnym hałasie. Wentylatory Fluctus 120 PWM ARGB z precyzyjnie wyprofilowanymi łopatkami owiewają gęsto ułożone żebra radiatora, dostarczając prawidłowy przepływ powietrza przez 360-milimetrową chłodnicę. Sterowanie prędkością obrotów pompy dostosowuje się do aktualnej temperatury, a podświetlenie ARGB tworzy wyjątkową atmosferę na Twoim stanowisku.
Gotowy na rozgrywkę
Kiedy procesor potrzebuje solidnego wsparcia, płyta główna MSI B850 Gaming Plus WiFi nie zawodzi – w komputerze MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH wykorzystano platformę, która bez problemu współpracuje z jednostkami AMD Ryzen od serii 7000 do 9000. Dzięki 12-fazowemu zasilaniu i technologii Core Boost moc trafia tam, gdzie jest potrzebna. System Frozr Guard z masywnymi radiatorami i termopadami 7W/mK utrzymuje temperatury w ryzach. Na dokładkę: sieć 5G LAN, Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4 – wszystko połączone, wszystko działa.
Superszybka pamięć
W komputerze MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH nie ma miejsca na kompromisy – dzięki 32 GB pamięci RAM PATRIOT Viper Venom RGB DDR5 z taktowaniem 6000 MHz i opóźnieniami cykli CL30 każde działanie to błyskawiczna reakcja. Ta pamięć nie tylko szybko reaguje na Twoje działania, ale także oferuje łatwe podkręcanie dzięki obsłudze technologii XMP 3.0 i AMD EXPO. Funkcja ECC dba o integralność danych, a wysokiej klasy PMIC obniża zużycie energii, pozwalając na chłodną i stabilną pracę. Do tego dochodzi też podświetlenie RGB, bo wydajność musi też dobrze wyglądać.
Ekstremalna wydajność
Gdy każda sekunda wczytywania ma znaczenie, dysk PATRIOT Viper VP4300 Lite zmienia zasady gry. Model o pojemności 1 TB oferuje nie tylko przestrzeń na ulubione tytuły, pliki i multimedia, ale też niesamowite osiągi – odczyt sięgający nawet 7 400 MB/s i zapis do 6 400 MB/s pozwalają błyskawicznie uruchamiać aplikacje i cieszyć się płynną rozgrywką. Pełna obsługa NVMe 2.0 oznacza zgodność z wydajnymi platformami, a niezawodność sięgająca nawet 1 800 000 godzin MTBF daje spokój na długie lata użytkowania.
Zestaw z zapasem energii
W komputerze MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH za stabilne zasilanie odpowiada zasilacz ENDORFY Supremo FM6, który nie tylko dostarcza moc 850 W, ale też robi to z klasą. W pełni modularna konstrukcja pozwoliła na wykorzystanie tylko potrzebnych kabli, a certyfikat 80 PLUS Gold oznacza sprawność, na której można polegać. Wentylator Fluctus 120 mm działa cicho nawet przy większym obciążeniu, a japońskie kondensatory klasy premium przekładają się na niezawodność nawet przy temperaturach do 105°C. Pełny pakiet zabezpieczeń natomiast sprawia, że podzespoły mają solidne zaplecze.
System gotowy do działania
Uzupełnieniem konfiguracji jest system Windows 11 Home w wersji elektronicznej przeznaczony do codziennego użytku. System jest fabrycznie zainstalowany, a licencja zapisana w pamięci BIOS/UEFI, co umożliwia automatyczną aktywację systemu, dzięki czemu możesz od razu zacząć korzystać z komputera. Dzięki narzędziom takim jak układy przyciągania, pulpity i intuicyjna funkcja dokowania, zorganizujesz pracę czy przełączysz się między zadaniami. Szyfrowane uwierzytelnianie i wbudowane zabezpieczenia chronią przed cyberzagrożeniami, a widżety ułatwiają śledzenie interesujących treści i wiadomości.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: komputer MAD DOG AQUARIUS-A01WR32WH, kabel zasilający oraz dokumentację.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Procesor: | AMD Ryzen 7 9800X3D |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Pamięć RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Komponenty | |
| Obudowa: | Obudowa ENDORFY Aquarius 8000 Corona |
|---|---|
| Płyta główna: | Płyta główna MSI B850 Gaming Plus WiFi |
| Procesor: | Procesor AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Karta graficzna: | Karta graficzna XFX Swift Radeon RX 9070 XT Triple Fan Gaming Edition 16GB GDDR6 |
| Pamięć RAM: | Pamięć RAM PATRIOT Viper Venom RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz |
| Zasilacz: | Zasilacz ENDORFY Supremo FM6 850W |
| Chłodzenie procesora: | Chłodzenie wodne ENDORFY Navis F360 ARGB |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.2 |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.7 |
| Pamięć podręczna procesora [MB]: | 104 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| Typ chłodzenia: | Wodne |
Płyta główna | |
| Chipset: | AMD B850 |
| Gniazdo procesora: | AM5 |
RAM | |
| Pamięć RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 6000 |
| Napięcie pamięci RAM [V]: | 1.35 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM [GB]: | 256 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 4 |
| Wolne gniazda na pamięć RAM: | 2 |
| Zajęte gniazda na pamięć RAM: | 2 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Częstotliwość taktowania rdzenia GPU: | Base: 1660 MHzBoost: 2970 MHzGame: 2400 MHz |
| Pamięć karty graficznej: | 16 GB |
| Typ pamięci: | GDDR6 |
Dysk | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
Łączność | |
| Łączność: | Bluetooth 5.4LAN 5 GbpsWi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
Złącza | |
| Złącza - panel tylny: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.Audio jack - 2 szt.DisplayPort (karta graficzna) - 3 szt.DisplayPort (płyta główna) - 1 szt.HDMI (karta graficzna) - 1 szt.RJ45 (LAN) - 1 szt.S/PDIF - 1 szt.USB 2.0 - 4 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt.USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 2 - 2 szt.Złącze anteny Wi-Fi - 2 szt. |
| Złącza - panel boczny: | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 2 Typu-C - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
Zasilacz | |
| Moc zasilacza [W]: | 850 |
| Sprawność zasilacza: | 80 PLUS Gold |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
Fizyczne | |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Z oknem w obudowie: | Tak |
| Z podświetlanymi podzespołami: | Tak |
| Podświetlone elementy: | Chłodzenie procesora (ARGB)Pamięć RAM (RGB)Wentylatory (ARGB) |
| Dodatkowe informacje: | Przycisk Flash BIOS na panelu tylnym |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Dołączone akcesoria: | Kabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 52 |
| Szerokość [cm]: | 23.9 |
| Głębokość [cm]: | 49.7 |
| Waga [kg]: | 19.20 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 21.33 |
Pozostałe | |
| Komputer biurowy: | Nie |
| Komputer dla graczy: | Tak |
| NVIDIA GeForce RTX Studio: | Nie |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | AQUARIUS-A01WR32WH |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TERG S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ZA DWORCEM 1D |
| Kod pocztowy: | 77-400 |
| Miasto: | Złotów |
| Adres elektroniczny: | esklep@mediaexpert.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.