Produkt archiwalny
Komputer MAD DOG BQ500-A12DR16 R7-5700X3D 16GB RAM 1TB SSD Radeon RX6800
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Komputer MAD DOG AMIRANI-A01DR32 R5-9600X 32GB RAM 1TB SSD Radeon RX9060XT
Sugerowana cena producenta:
6 799,99 zł
Produkt archiwalny
Komputer MAD DOG BQ500-A12DR16 R7-5700X3D 16GB RAM 1TB SSD Radeon RX6800
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWejdź w wirtualny świat
Spełnienie oczekiwań graczy
Gotowy na gamingową rewolucję? Komputer MAD DOG BQ500-A12DR16 to prawdziwa bestia, która rozprawi się z każdym wyzwaniem. Starannie dobrane podzespoły razem tworzą świetnej jakości sprzęt, który dostarczy zarówno odpowiedniej mocy do gier, jak i niezawodności podczas codziennego domowego użytkowania. Sprzęt po złożeniu przechodzi testy pod kątem wydajności, stabilności, bezpieczeństwa i jakości. Staramy się dostarczyć sprzęt wydajny, bezpieczny i profesjonalny.
Wydajność bez kompromisów
Z procesorem AMD Ryzen 7 5700X3D na pokładzie, komputer MAD DOG BQ500-A12DR16 zapewnia niewiarygodną wydajność. Procesor zbudowano na sprawdzonej architekturze Zen 3, która optymalizuje wydajność dzięki częstotliwościom taktowania wynoszącym od bazowych 3,0 GHz do nawet 4,1 GHz w trybie Boost. Dysponuje on tez 8 rdzeniami, 16 wątkami, a także wykorzystuje technologię AMD 3D V-Cache, aby zapewnić zdumiewające 100 MB pamięci podręcznej, zapewniając wzrost mocy i produktywności w grach i aplikacjach.
Postaw na moc
Co to za gaming bez grafiki na wysokich ustawieniach? Tu wkracza karta graficzna XFX Radeon RX 6800 Speedster SWFT 319, która dostarcza obraz z niezwykłymi detalami i płynnymi animacjami, zapewniając Ci wrażenia, o których nawet nie śniłeś. Karta ta ma aż 3840 procesorów strumieniowych i zegar z maksymalnym taktowaniem 2105 MHz. Jej architektura AMD RDNA 2, zaawansowana pamięć podręczna AMD Infinity Cache oraz 16 GB pamięci VRAM znacząco podnoszą jej wydajność. Dodatkowo dzięki licznym technologiom w tym DirectX Raytracing przeniesiesz rozgrywkę na wyższy poziom.
Jeszcze więcej FPS
MAD DOG BQ500-A12DR16 dzięki swojej karcie graficznej wspiera szereg dodatkowych funkcji od AMD, dzięki którym można dodatkowo "wycisnąć" kolejne FPS-y. Technologia FidelityFX Super Resolution (FSR) wykorzystuje sztuczną inteligencję do zwiększenia ilości klatek na sekundę bez utraty jakości obrazu w wybranych grach. Natomiast Radeon Super Resolution (RSR) wykorzystuje technologię FSR na poziomie sterownika, zapewniając wyższą wydajność w dowolnej grze.
Obsługa Ray Tracingu
Jeśli chcesz, aby wirtualne światy stały się jeszcze bardziej realistyczne, to skorzystaj z technologii DirectX Ray Tracing, która wprowadza do gier realistyczne symulowanie zachowania światła i cieni. Rewolucyjne rozwiązania w jednostkach obliczeniowych AMD RDNA 2 pozwoliły zaimplementować unikalną technologię, znaną jako Ray Accelerator. To wyspecjalizowane elementy sprzętowe, które zapewniają znaczący wzrost wydajności przy zastosowaniu technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym.
Obudowa dorównująca mocy
MAD DOG BQ500-A12DR16 zasługuje na styl i funkcjonalność. Dlatego wykorzystano obudowę BE QUIET! Pure Base 500, która nie tylko prezentuje się świetnie, ale także dysponuje praktycznymi rozwiązaniami. Dzięki otworom wentylacyjnym na przodzie i górze oraz wbudowanym wentylatorom cyrkulacja powietrza utrzymuje Twoje podzespoły w odpowiednich warunkach. Maty wyciszające dodatkowo eliminują uciążliwy hałas. Dzięki bokowi ze szkła hartowanego możesz podziwiać wnętrze, a dwa porty USB-A 3.0 oraz wejście i wyjście audio zapewniają wygodne podłączenie akcesoriów.
Kontrola na temperaturą
Graj bez obaw o temperaturę. Do konfiguracji MAD DOG BQ500-A12DR16 dorzucono chłodzenie wodne BE QUIET! Pure Loop 2 obniżające temperaturę procesora, przez co będzie mógł zawsze działać z pełną mocą. Spora 240-milimetrowa chłodnica z dwoma wentylatorami Light Wings 120 mm PWM skutecznie rozpraszają ciepło, a pompa o podwójnej izolacji działa niezwykle cicho, nie rozpraszając Twojej uwagi podczas rozgrywki.
Gotowość na wyzwania
MAD DOG BQ500-A12DR16 złożono na płycie głównej GIGABYTE B550 Gaming X V2. Z gniazdem AM4, chipsetem B550 i interfejsem PCIe 4.0 ta płyta główna odblokowuje pełnię możliwości procesora, karty graficznej, pamięci i dysku, osiągając maksymalną moc. Technologia Ultra Durable z metalowym slotem PCIe i systemem chłodzenia Smart Fan gwarantuje niezawodność i stabilność, a zintegrowana karta sieciowa o przepustowości do 1 Gb/s zapewnia szybką łączność z siecią.
Niech nic Cię nie powstrzyma
Z pamięcią KINGSTON Fury Beast DDR4 o pojemności 16 GB, rozdzielonej na dwie kości, Twoja konfiguracja osiąga wyższy wymiar wielozadaniowości. Dzięki taktowaniu do 3600 MHz i względnie niskim opóźnieniom (CL17), zapewniają niezwykle płynne działanie, czy to w grach, czy w pracy. Obsługa technologii Intel XMP 2.0 umożliwia podkręcanie wydajności, a niskoprofilowe radiatory utrzymują prawidłową temperaturę.
Wysoka prędkość i pojemność
Zapomnij o długich czasach ładowania! Z dyskiem KINGSTON KC3000 Twoje gry i programy załadują się w ułamku sekundy. To efekt połączenia m.in. pamięci 3D TLC NAND i interfejsu PCIe 4.0 x4 NVMe, który gwarantuje oszałamiające prędkości transferu danych sięgające nawet 7000 MB/s. Dodatkowo pojemność 1 TB pozwala na przechowywanie nie tylko wielu gier, ale także osobistych dokumentów i innych plików.
Pewne źródło energii
Do działania komputera jest także potrzebne zasilanie, które dostarcza zasilacz BE QUIET! Pure Power 12 M o mocy 650 W. Jego certyfikat 80+ Gold to gwarancja wysokiej sprawności energetycznej sięgającej 92,7%, a modularne okablowanie minimalizuje ilość przewodów w obudowie mogących zakłócać przepływ powietrza. O bezpieczeństwo zasilacza dba szereg funkcji, takich jak DC-DC, LLC czy prostownik SR, dzięki czemu masz pewność, że napięcie pozostaje cały czas pod kontrolą.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: komputer MAD DOG BQ500-A12DR16, kabel zasilający oraz instrukcję obsługi.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Procesor: | AMD Ryzen 7 5700X3D |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Pamięć RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| System operacyjny: | Brak |
Komponenty | |
| Obudowa: | Obudowa BE QUIET! Pure Base 500 Window Black |
|---|---|
| Płyta główna: | Płyta główna GIGABYTE B550 Gaming X V2 |
| Procesor: | Procesor AMD Ryzen 7 5700X3D |
| Karta graficzna: | Karta graficzna XFX Radeon RX 6800 Core Speedster SWFT319 16GB GDDR 6 |
| Pamięć RAM: | Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB (2x8GB) 3600MHz |
| Zasilacz: | Zasilacz BE QUIET! Pure Power 12 M 650W |
| Chłodzenie procesora: | Chłodzenie wodne BE QUIET! Pure Loop 2 240 ARGB |
| Chłodzenie obudowy: | Wentylator BE QUIET! Pure Wings 2 140 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 5700X3D |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.1 |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3 |
| Pamięć podręczna procesora [MB]: | 100 |
Płyta główna | |
| Chipset: | AMD B550 |
| Gniazdo procesora: | AM4 |
RAM | |
| Pamięć RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 3600 |
| Napięcie pamięci RAM [V]: | 1.35 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM [GB]: | 128 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 4 |
| Wolne gniazda na pamięć RAM: | 2 |
| Zajęte gniazda na pamięć RAM: | 2 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | AMD Radeon RX 6800 |
| Częstotliwość taktowania rdzenia GPU: | Boost: 2105 MHzGame: 1815 MHz |
| Pamięć karty graficznej: | 16 GB |
| Typ pamięci: | GDDR6 |
Dysk | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
Łączność | |
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mbps |
Złącza | |
| Złącza - panel tylny: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.Audio jack - 3 szt.DisplayPort (karta graficzna) - 3 szt.DVI-D (nieaktywne) - 1 szt.HDMI (karta graficzna) - 1 szt.HDMI (nieaktywne) - 1 szt.PS/2 - 1 szt.Q-Flash Plus - 1 szt.RJ45 (LAN) - 1 szt.USB 2.0 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Złącza - panel przedni: | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Zasilacz | |
| Moc zasilacza [W]: | 650 |
| Sprawność zasilacza: | 80 PLUS Gold |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Brak |
Fizyczne | |
| Z oknem w obudowie: | Tak |
| Z podświetlanymi podzespołami: | Tak |
| Podświetlone elementy: | Chłodzenie procesora (ARGB) |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Dołączone akcesoria: | Kabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 46.3 |
| Szerokość [cm]: | 23.2 |
| Głębokość [cm]: | 45 |
| Waga [kg]: | 17.55 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 19.5 |
Pozostałe | |
| Komputer biurowy: | Nie |
| Komputer dla graczy: | Tak |
| NVIDIA GeForce RTX Studio: | Nie |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | BQ500-A12DB16 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TERG S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ZA DWORCEM 1D |
| Kod pocztowy: | 77-400 |
| Miasto: | Złotów |
| Adres elektroniczny: | esklep@mediaexpert.pl |