Laptop ACER Chromebook Plus Spin 514 CP514-5HN-K41G 14" IPS MT Ultra 910 16GB RAM 256GB SSD Chrome OS, Funkcje AI
| MediaTek Kompanio Ultra 910 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 256GB UFS |
| Karta graficzna: | Arm Immortalis-G925 MC11 |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Ładowarka dołączona do zestawu
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop ACER Chromebook Plus Spin 514 CP514-5HN-K41G to wytrzymały laptop konwertowalny z procesorem MediaTek Kompanio Ultra 910, dotykowym ekranem WQXGA+ i zaawansowanymi funkcjami AI Google Gemini, który oferuje do 17 godzin pracy na baterii oraz bezpieczne środowisko ChromeOS zamknięte w aluminiowej obudowie klasy wojskowej.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | MediaTek Kompanio Ultra 910 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Rodzaj laptopa: | Chromebook |
| Waga [kg]: | 1.36 |
Procesor | |
| Procesor: | MediaTek Kompanio Ultra 910 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Arm Immortalis-G925 MC11 |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 8533 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Pamięć karty graficznej: | Współdzielona z pamięcią RAM |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 256 |
| Typ dysku SSD: | UFS |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Nie |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 340 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 12 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z Power Delivery) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 70 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Do 13 godzin pracy na baterii (odtwarzanie wideo), Do 17 godzin bezprzewodowego przeglądania internetu |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 3.25A, 65W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Chrome OS |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | 30 kl/s, 5 Mpix, FHD 1080P, Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | DTS Audio Processing, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Redukcja szumów AI, Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Aluminiowa obudowa, Standard militarny MIL-STD-810H |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 1.55 |
| Szerokość [cm]: | 31.3 |
| Głębokość [cm]: | 23.2 |
| Waga [kg]: | 1.36 |
Pozostałe informacje | |
| Czujniki: | Akcelerometr, Czujnik Halla |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , MediaTek AI |
| Certyfikat TCO: | Tak |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Chromebook |
| Seria laptopa: | Acer Chromebook Plus Spin 514 |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | NX.JRHEP.008 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Ulica i numer budynku: | Viale delle Industrie 1/A |
| Kod pocztowy: | 20044 |
| Miasto: | Arese (MI) |
| Adres elektroniczny: | eu.compliance@acer.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
MARKA
ACER
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
16
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
14 cali
PROCESOR
MediaTek Kompanio Ultra 910
LICZBA RDZENI
8
DYSK SSD [GB]
256
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Chrome OS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
120
EKRAN DOTYKOWY
Tak
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1200 (WUXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
RODZAJ LAPTOPA
Chromebook
RODZAJ MATRYCY
Matowa
TYP MATRYCY
IPS
FUNKCJE AI
Tak
TECHNOLOGIA AI
Gemini AI
WAGA [kg]
1.36
KOLOR DOMINUJĄCY
Srebrny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
SERIA
Acer Chromebook Plus Spin 514
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
70
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Arm Immortalis-G925 MC11
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
BLUETOOTH
5.4
RODZAJ PODŚWIETLENIA
LED
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
340
OBUDOWA I WYKONANIE
Standard militarny MIL-STD-810H
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 100% sRGB
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
KAMERA INTERNETOWA
5 Mpix
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
65
WYSOKOŚĆ [cm]
1.55
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.