Laptop ACER Swift Go 16 AI SFG16-74-741S 16" OLED Ultra 7-256V 16GB RAM 1TB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Intel Core Ultra 7-256V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 16", 2048 x 1280px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Laptop ACER Swift Go 16 AI SFG16-74-741S to zaawansowane urządzenie wyposażone w procesor Intel Core Ultra 7 256V ze zintegrowanym silnikiem Intel AI Boost, który wspiera nowoczesne funkcje sztucznej inteligencji. System Windows 11 Home współpracuje z 16 GB pamięci LPDDR5X oraz szybkim dyskiem SSD o pojemności 1 TB. Kluczowym elementem jest 16-calowy wyświetlacz OLED WUXGA+ o odświeżaniu 120 Hz, oferujący 100% pokrycia gamy DCI-P3 i jasność do 500 nitów w trybie HDR. Funkcje AI obejmują technologię Acer Purified.Voice z redukcją szumów w układzie trzech mikrofonów oraz dedykowany klawisz Copilot. Kamera internetowa FHD z czujnikiem IR obsługuje technologie TNR oraz HDR, zapewniając wysoką jakość wideokonferencji. Multimedialne wrażenia potęguje system DTS X:Ultra Audio oraz technologia Acer TrueHarmony wraz z certyfikatem Hi-Res Audio. Laptop posiada podświetlany touchpad Multi-control Lighting wykonany ze szkła Corning Gorilla Glass. Za łączność odpowiada standard Wi-Fi 7 oraz porty Thunderbolt 4. Całość zamknięto w smukłej obudowie o wadze zaledwie 1.52 kg.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-256V |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | , Notebook |
| Waga [kg]: | 1.52 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-256V |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.8 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.2 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics 140V |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 8533 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 32 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Pamięć karty graficznej: | Współdzielona z pamięcią RAM |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 x4 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2048 x 1280 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:10, Kąt widzenia: 170, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Technologia Acer CineCrystal, Vesa Certified DisplayHDR True Black 500 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD1 x HDMI (z HDCP)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 12 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Power Delivery) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 65 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Do 15 godzin (MobileMark 2025), Do 17.5 godzin bezprzewodowego przeglądania internetu, Do 19.5 godzin na baterii (odtwarzanie wideo), Power Delivery 100 W |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | 3-pin 100W, obsługuje PD 3.0, Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 3.25A, 65W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 65 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 100 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | Blue Glass, FHD 1080P, Kamera na podczerwień (IR), Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Technologia TNR, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Certyfikat Hi-Res, DAC, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Technologia Acer TrueHarmony, Technologia Smart Amplifier, Wbudowany głośnik |
| Mikrofon: | Redukcja szumów AI, Technologia Acer Purified, Wbudowane 3 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 1.6 |
| Szerokość [cm]: | 35.55 |
| Głębokość [cm]: | 25.06 |
| Waga [kg]: | 1.52 |
Pozostałe informacje | |
| Czujniki: | Czujnik zbliżeniowy |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Tak |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | , Notebook |
| Seria laptopa: | Acer Swift Go |
| Wyposażenie: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Parametry | |
| Kod producenta: | NX.JNMEP.001 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Ulica i numer budynku: | Viale delle Industrie 1/A |
| Kod pocztowy: | 20044 |
| Miasto: | Arese (MI) |
| Adres elektroniczny: | eu.compliance@acer.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat