NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop ASUS TUF Gaming A16 FA607NUQ-RL014 16" IPS 144Hz R7-170 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 DLSS 4, Funkcje AI
| AMD Ryzen 7 170 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop ASUS z ekranem o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyposażony w procesor AMD Ryzen 7 170 o częstotliwości 3.2 - 4.75 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4050. Laptop nie posiada zainstalowanego systemu operacyjnego.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen 7 170 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 2.2 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 170 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Pamięć podręczna: | 20MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.75 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.2 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 4800 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 64 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 2 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 1 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Pamięć karty graficznej: | 6 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR6 |
| Częstotliwość taktowania karty graficznej [MHz]: | 2195 (tryb Boost + OC) |
| Moc karty graficznej (TGP) [W]: | 65 |
| Maksymalna moc karty graficznej (TGP) [W]: | 90 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe 4.0 x4 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | IPS |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Antyrefleksyjny, Format obrazu: 16:10, Kąt widzenia: 85/85/85/85, Kontrast: 1000:1, Matryca z pokryciem barw 45% NTSC, Matryca z pokryciem barw 75.35% Adobe RGB, MUX Switch, Obsługa Nvidia Advanced Optimus, Technologia G-Sync |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.2) |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania)1 x HDMI 2.1 FRL1 x RJ-45 (LAN)1 x USB 4 (z Thunderbolt 3, DisplayPort i Power Delivery)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort, Power Delivery i G-SYNC)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 1 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 56 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 30 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 180 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 9A, 180W |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C, Wtyk okrągły 6.0 mm |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Fast Charge, Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 45 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 100 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock), Ochrona hasłem, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Brak |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | HD 720P, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | Certyfikat Hi-Res, Dolby Atmos, Obsługa funkcji Microsoft Cortana pole bliskie / pole dalekie, Technologia AI noise-canceling, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowany mikrofon |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | RGB (Jednostrefowe) |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Aluminiowa pokrywa matrycy, Aluminiowa ramka klawiatury, Plastikowa podstawa |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Wysokość [cm]: | 2.67 |
| Szerokość [cm]: | 35.4 |
| Głębokość [cm]: | 25.1 |
| Waga [kg]: | 2.2 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Seria laptopa: | Asus TUF Gaming |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
ASUS
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
16
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
16 cali
PROCESOR
AMD Ryzen 7 170
LICZBA RDZENI
8
DYSK SSD [GB]
512
DEDYKOWANA KARTA GRAFICZNA
NVIDIA GeForce RTX 4050
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Dedykowana
PAMIĘĆ KARTY GRAFICZNEJ
6 GB
SYSTEM OPERACYJNY
Brak
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA EKRANU [Hz]
144
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1200 (WUXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
RGB (Jednostrefowe)
RODZAJ LAPTOPA
Laptop dla graczy
RODZAJ MATRYCY
Matowa
TYP MATRYCY
IPS
FUNKCJE AI
Tak
TECHNOLOGIA AI
NVIDIA AI
WAGA [kg]
2.2
KOLOR DOMINUJĄCY
Szary
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Tak
SERIA
Asus TUF Gaming
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
56
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
AMD Radeon Graphics
WI-FI
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.2
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
300
MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
65
MAKSYMALNA MOC KARTY GRAFICZNEJ (TGP) [W]
90
CZĘSTOTLIWOŚĆ TAKTOWANIA KARTY GRAFICZNEJ [MHz]
2195 (tryb Boost + OC)
OBUDOWA I WYKONANIE
Aluminiowa pokrywa matrycy
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 75.35% Adobe RGB
ZABEZPIECZENIA
Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)
KAMERA INTERNETOWA
HD 720P
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
180
WYSOKOŚĆ [cm]
2.67
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.