Laptop DREAMMACHINES RG4050-16PL26 16” 144Hz Ultra 7-155H 32GB RAM 1TB SSD GeForce RTX4050 DLSS 3, Funkcje AI
Program odkupu
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1024GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 2220 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Gaming bez ograniczeń
Postaw na jakość
Gamingowy laptop DREAMMACHINES RG4050-16PL26 oferuje niesamowite wrażenia wizualne dzięki karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX 4050 z 6 GB pamięci GDDR6. Architektura Ada Lovelace, Ray Tracing w czasie rzeczywistym i technologie AI sprawiają, że każdy szczegół gry jest wyraźny i realistyczny. Z mocą TGP wynoszącą 105 W możesz liczyć na sporą moc, która wystarczy nawet w przypadku rozbudowanych gier.
Więcej niż szybkie - dla graczy i twórców
Najszybsze laptopy na świecie
Podkręć swoje pomysły
Hiperrealistyczna. Hiperszybka.
Zwiększ wydajność dzięki SI
1440p, najwyższe ustawienia w grze, tryb superrozdzielczości DLSS „Performance”, generowanie klatek DLSS, 50W GPU TGP, Win11 x64. Dane dotyczące gry Cyberpunk 2077 z nowym trybem ray tracingu „Overdrive” oparte na wersjach przedpremierowych.
Zoptymalizowana moc i wydajność
Poznaj kluczowe technologie NVIDIA Max-Q
• DLSS 3 – wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania ogromnych wzrostów wydajności.
Zwycięstwo mierzone w milisekundach
Strumieniuj jak mistrz
Moc w każdym rdzeniu
Laptop napędza też procesor Intel Core Ultra 7-155H, wyposażony w 16 rdzeni i 22 wątki. Maksymalna częstotliwość 4,8 GHz w trybie Turbo Boost pozwala na błyskawiczne przetwarzanie danych, a 24 MB pamięci podręcznej zapewniają płynność działania nawet przy wielozadaniowej pracy. Dzięki tej wydajności laptop sprawdzi się zarówno w grach, jak i zaawansowanych programach do pracy kreatywnej.
Zauważ wszystko
Ekran o przekątnej 16 cali i rozdzielczości 2220 x 1080 px to połączenie szczegółowości i wygody. Matowa matryca WVA z częstotliwością odświeżania 144 Hz oznacza płynność obrazu, minimalizując opóźnienia i efekty smużenia. Dzięki temu zarówno dynamiczne gry, jak i praca z grafiką są niezwykle komfortowe.
Wydajna pamięć
32 GB pamięci RAM DDR5 o częstotliwości pracy do 4800 MHz zapewnia płynną obsługę gier oraz stabilność systemu, a przełączanie się pomiędzy programami nie powoduje żadnych problemów. Dodatkowo dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 1000 GB dostarcza sporo miejsca na pliki, a także niemal natychmiastowy dostęp do danych i krótsze czasy ładowania gier.
Ładowanie przez USB typu C
Nie tylko do grania
Podłącz co chcesz
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: laptop DREAMMACHINES RG4050-16PL26, zasilacz oraz dokumentację.
Zadbaj o swoją wygodę
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-155H |
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Brak |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop dla graczy |
| Waga [kg]: | 1.85 |
Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 16 |
| Liczba wątków: | 22 |
| Pamięć podręczna: | 24MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.8 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.8 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics |
RAM | |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 4800 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | 64 GB |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 2 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 2x 16GB |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Pamięć karty graficznej: | 6 GB |
| Typ pamięci GPU: | GDDR6 |
| Częstotliwość taktowania karty graficznej [MHz]: | 2370 |
| Moc karty graficznej (TGP) [W]: | 105 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1024 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Tak |
| Interfejs dysku modyfikowanego: | M.2 PCIe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 16 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2220 x 1080 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | WVA |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Wąska ramka |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak |
| LAN: | 1 Gb/s |
Złącza | |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 80 |
| Typ baterii: | Litowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 4 |
| Moc zasilacza [W]: | 180 |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz, Wyjście: 20V DC, 9A, 180W |