NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Laptop HP OmniBook 5 14-HM0003NWX 14" OLED Ryzen AI 7 445 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| AMD Ryzen AI 7 445 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca UWVA,Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP z ekranem o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyposażony w procesor AMD Ryzen AI 7 445 o częstotliwości 2.0 - 4.6 GHz, pamięć RAM DDR5 o wielkości 16 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna AMD Radeon 840M. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.33 |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 445 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 6 |
| Liczba wątków: | 12 |
| Pamięć podręczna: | 14MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.6 (Boost Clock) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.0 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon 840M |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 7500 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED, UWVA |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Niskie światło niebieskie |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.4) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x USB 3.2 Gen. 11 x USB 3.2 Gen. 21 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Sleep and Charge) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 59 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 45 minut |
| Moc zasilacza [W]: | 65 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | FHD 1080P, HDR, Kamera na podczerwień (IR), Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Redukcja szumów, Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Lakierowana ramka klawiatury, Piaskowana obudowa, Piaskowana pokrywa |
| Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
| Wysokość [cm]: | 1.4 |
| Szerokość [cm]: | 31.2 |
| Głębokość [cm]: | 21.8 |
| Waga [kg]: | 1.33 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook 5 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
HP
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
16
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
14 cali
PROCESOR
AMD Ryzen AI 7 445
LICZBA RDZENI
6
DYSK SSD [GB]
512
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
EKRAN DOTYKOWY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1200 (WUXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
KOLOR PODŚWIETLENIA KLAWIATURY
Biały
RODZAJ LAPTOPA
Notebook
RODZAJ MATRYCY
Błyszcząca
TYP MATRYCY
UWVA
FUNKCJE AI
Tak
TECHNOLOGIA AI
Copilot
WAGA [kg]
1.33
KOLOR DOMINUJĄCY
Srebrny
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
SERIA
HP OmniBook 5
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
59
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
AMD Radeon 840M
WI-FI
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
BLUETOOTH
5.4
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
300
OBUDOWA I WYKONANIE
Lakierowana ramka klawiatury
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
KAMERA INTERNETOWA
HDR
WBUDOWANY MODEM
Nie
MOC ZASILACZA [W]
65
WYSOKOŚĆ [cm]
1.4
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.