Laptop HP OmniBook 7 AI 17-dc0001nwx 17.3" IPS U7-258V 32GB RAM 1TB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP OmniBook 7 AI 17-dc0001nwx to zaawansowany komputer stworzony do pracy w wymagających warunkach. Wytrzymała konstrukcja, zaprojektowana zgodnie ze standardami wojskowymi, chroni urządzenie przed uderzeniami, upadkami i ekstremalnymi temperaturami. Sercem laptopa jest nowoczesny procesor Intel Core Ultra 7-258V z wbudowanym układem Intel AI Boost o wydajności 47 TOPS, który optymalizuje działanie aplikacji wykorzystujących sztuczną inteligencję. Urządzenie wyposażono w duży, 17.3-ichowy wielodotykowy ekran IPS FHD o proporcjach 16:9 i jasności 400 nitów. Komfort pracy podnosi technologia DC Dimming eliminująca migotanie obrazu oraz obrotowa kamera Poly Pro 5 Mpx IR z funkcjami AI, gwarantująca czysty obraz i dźwięk podczas wideokonferencji. Specyfikację dopełnia 32 GB pamięci RAM LPDDR5x oraz szybki dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB. Laptop działa pod kontrolą systemu Windows 11 Home, oferując fabrycznie zainstalowane narzędzie Copilot. Obudowa została wykonana ze srebra lodowcowego z użyciem materiałów z recyklingu.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-258V |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 2.34 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-258V |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.8 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 2.2 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Arc Graphics 140V |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 32 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 8533 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 32GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Karta graficzna | |
| Pamięć karty graficznej: | Współdzielona z pamięcią RAM |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 1000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci dyskowej: | Nie |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 17.3 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Rodzaj podświetlenia: | LED |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 400 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 86% screen-to-body ratio, Format obrazu: 16:9, Matryca z pokryciem barw 100% sRGB, Niskie światło niebieskie, Technologia Flicker Free |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 5.3) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Sleep and Charge)1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Sleep and Charge)1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe3 x USB 3.2 Gen. 2 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 83 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowa |
| Liczba komór: | 6 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Do 12 godzin i 15 minut pracy na baterii, Naładowanie od 0 do 50% w 45 minut |
| Dodatkowe informacje o zasilaczu: | Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Fast Charge |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 65 |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 100 |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | 5 Mpix, Kamera na podczerwień (IR), Przesłona prywatności (Privacy Shutter), Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Poly Studio, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Biały |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Piaskowana, anodowana osłona i ramka klawiatury |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Wysokość [cm]: | 1.53 |
| Szerokość [cm]: | 39.61 |
| Głębokość [cm]: | 25.86 |
| Waga [kg]: | 2.34 |
Pozostałe informacje | |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook 7 AI |
| Wyposażenie: | Brak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.