Laptop HP OmniBook X 14-KA0009NWX 14" OLED Ultra 5-325 16GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home
| Intel Core Ultra 5-325 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP OmniBook X 14-KA0009NWX to nowoczesny komputer przenośny nowej generacji, stworzony z myślą o pełnym wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji. Napędzany jest wysoce wydajnym procesorem Intel Core Ultra, który gwarantuje płynną wielozadaniowość oraz optymalną efektywność energetyczną podczas codziennej pracy. Urządzenie zostało wyposażone w olśniewający, 14-calowy wyświetlacz OLED, zapewniający wyjątkowo żywe kolory, głęboką czerń oraz doskonałą czytelność detali. Zaawansowany układ chłodzenia z dwoma wentylatorami skutecznie odprowadza ciepło, pozwalając na stabilne utrzymanie najwyższej wydajności nawet pod dużym obciążeniem. Całość dopełniają superszybkie porty Thunderbolt 4 oraz nowoczesna karta sieciowa Wi-Fi 7, które gwarantują błyskawiczny transfer danych i bezproblemową łączność w każdych warunkach.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 5-325 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Waga [kg]: | 1.3 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5-325 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.5 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 16 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 7467 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 16GB (wlutowane) |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Matryca z pokryciem barw 100% DCI-P3, Szkło Corning Gorilla Glass 3 |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 6.0) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort, Power Delivery i Sleep and Charge)2 x USB 3.2 Gen. 2 |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 59 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 45 minut |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Przycisk wyciszenia mikrofonu, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Dołączone oprogramowanie: | Dropbox 100GB (3 miesiące) |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | Kamera na podczerwień (IR) 5 Mpix, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Poly Studio, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury: | Szary |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Anodyzowane, piaskowane wykończenie |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Wysokość [cm]: | 1.3 |
| Szerokość [cm]: | 31.4 |
| Głębokość [cm]: | 22.5 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
Pozostałe informacje | |
| Czujniki: | Akcelerometr, Czujnik temperatury IR |
| Funkcje AI: | Nie |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Dedykowana |
| Rodzaj laptopa: | Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook X |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.