Laptop HP OmniBook X Flip 14-KB0005NWX 14" OLED Ultra 7-355 24GB RAM 512GB SSD Windows 11 Home, Funkcje AI
| Intel Core Ultra 7-355 | |
| RAM: | 24GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Laptop HP z ekranem o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7-355 o częstotliwości 1.7 - 4.7 GHz, pamięć RAM LPDDR5X wielkości 24 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 512 GB. Karta graficzna zintegrowana. Zainstalowany system operacyjny to Windows 11 Home.
Dane techniczne
| Rodzaj matrycy: | |
|---|---|
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-355 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 24 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop i tablet 2w1, Notebook |
| Waga [kg]: | 1.4 |
Procesor | |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7-355 |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 8 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12MB Cache |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.7 (Turbo) |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
RAM | |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 24 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 7467 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM: | Brak możliwości rozszerzenia |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 0 |
| Zajęte sloty na pamięć RAM: | 1x 24GB (wlutowane) |
| Wolne sloty na pamięć RAM: | 0 |
Dyski | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 512 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 14 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Rodzaj matrycy: | |
| Typ matrycy: | OLED |
| Jasność matrycy [cd/m2]: | 300 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 90% screen-to-body ratio, Czas reakcji matrycy 0.2 ms, Format obrazu: 16:10, Matryca z pokryciem barw 95% DCI-P3, Szkło Corning Gorilla Glass 3, Technologia Low Blue Light, Wąska ramka |
Łączność | |
| Wi-Fi: | Tak (Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)) |
| Bluetooth: | Tak (Moduł Bluetooth 6.0) |
Złącza | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.11 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe2 x USB 3.2 Gen. 22 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort, Power Delivery i i Sleep and Charge) |
Bateria, zasilacz | |
| Pojemność baterii [Wh]: | 59 |
| Typ baterii: | Litowo-jonowo-polimerowa |
| Liczba komór: | 3 |
| Dodatkowe informacje o ładowaniu / baterii: | Naładowanie od 0 do 50% w 45 minut |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Typ złącza ładowania: | USB-C |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Fast Charge, Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Zabezpieczenia: | Kamera z wbudowaną zaślepką, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Szyfrowanie TPM |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
System, oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Dołączone oprogramowanie: | Dropbox 100GB (3 miesiące), McAfee Online Protection (30 dni), Microsoft 365 (1 miesiąc), Xbox Game Pass Premium (2 miesiące) |
Dźwięk i audio | |
| Kamera internetowa: | HDR, Kamera na podczerwień (IR) 5 Mpix, Redukcja szumów, Wbudowana kamera |
| Głośniki: | HP Audio Boost, Obsługa standardu DTS X: Ultra, Poly Studio, Wbudowane 2 głośniki |
| Mikrofon: | Wbudowane 2 mikrofony |
Klawiatura | |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Wydzielona klawiatura numeryczna: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Ekran dotykowy, Touchpad Multi-touch |
Wymiary, budowa | |
| Obudowa i wykonanie: | Piaskowane, anodyzowane wykończenie |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Wysokość [cm]: | 1.4 |
| Szerokość [cm]: | 31.3 |
| Głębokość [cm]: | 21.9 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
Pozostałe informacje | |
| Czujniki: | Akcelerometr, Czujnik temperatury IR, Żyroskop |
| Funkcje AI: | Tak |
| Technologia AI: | , |
| Certyfikat TCO: | Nie |
| Rodzaj karty graficznej: | Zintegrowana |
| Rodzaj laptopa: | , Laptop i tablet 2w1, Notebook |
| Seria laptopa: | HP OmniBook X Flip AI |
| Wyposażenie: | Brak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HP INC. |
| Ulica i numer budynku: | REG 23010 |
| Kod pocztowy: | 8028 |
| Miasto: | Barcelona, Hiszpania |
| Adres elektroniczny: | reg@hp.com |
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
HP
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
24
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
14 cali
PROCESOR
Intel Core Ultra 7-355
LICZBA RDZENI
8
DYSK SSD [GB]
512
RODZAJ KARTY GRAFICZNEJ
Zintegrowana
SYSTEM OPERACYJNY
Windows 11 Home
EKRAN DOTYKOWY
Tak
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1200 (WUXGA)
PODŚWIETLANA KLAWIATURA
Tak
RODZAJ LAPTOPA
Notebook
RODZAJ MATRYCY
Błyszcząca
FUNKCJE AI
Tak
TECHNOLOGIA AI
Intel Ultra AI
WAGA [kg]
1.4
KOLOR DOMINUJĄCY
Niebieski
WYDZIELONA KLAWIATURA NUMERYCZNA
Nie
SERIA
HP OmniBook X Flip AI
POJEMNOŚĆ BATERII [Wh]
59
TYP ZŁĄCZA ŁADOWANIA
USB-C
ZŁĄCZA
1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
ZINTEGROWANY UKŁAD GRAFICZNY
Intel Graphics
WI-FI
Wi-Fi 7 (a/b/g/n/ac/ax/be)
BLUETOOTH
6.0
JASNOŚĆ MATRYCY [cd/m2]
300
OBUDOWA I WYKONANIE
Piaskowane, anodyzowane wykończenie
DODATKOWE INFORMACJE O EKRANIE
Matryca z pokryciem barw 95% DCI-P3
ZABEZPIECZENIA
Kamera z wbudowaną zaślepką
KAMERA INTERNETOWA
HDR
WBUDOWANY MODEM
Nie
WYSOKOŚĆ [cm]
1.4
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.