Monitor ASUS TUF Gaming VG27AQE5A 27" 2560x1440px IPS 165Hz 0.3 ms [GTG]
Kod: 2113543
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
165
0.3 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
16:9
Złącza: AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.0 - 2 szt....
Asus Extreme Low Motion Blur
Ochrona oczu - Asus TÜV Low Blue Light
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A to 27-calowy monitor IPS o rozdzielczości QHD 2560 x 1440, oferujący bardzo dobre kolory i szerokie kąty widzenia. Dzięki odświeżaniu 165 Hz oraz czasowi reakcji 0.3 ms świetnie sprawdzi się w dynamicznych grach. Obsługa HDR10, wysoka jasność i technologia Flicker-Free zapewniają komfort użytkowania także podczas długich sesji.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 27", 2560 x 1440px, IPS
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 165
Czas reakcji matrycy [ms]: 0.3 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: D
Parametry
Zastosowanie: Dla gracza
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 27
Przekątna ekranu [cm]: 68.5
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: LED
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440
Proporcje ekranu: 16:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: DCI-P3: 90%sRGB: 120%
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: HDR10
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-SyncFreeSync™NVIDIA® G-SYNC® Compatible
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2331 x 0.2331 mm
Kontrast statyczny: 1500:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: 90LM0CJ1-B01171
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 23° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 2W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: D
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 16
Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: 30
Pobór mocy podczas pracy: 45 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb oszczędzania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 36.9
Wysokość (z podstawą) [cm]: 45.3
Głębokość [cm]: 5.9
Głębokość (z podstawą) [cm]: 19.3
Szerokość [cm]: 61.5
Waga [kg]: 3.9
Waga z podstawą [kg]: 4.7
Waga z opakowaniem [kg]: 6.52
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Dokumenty do pobrania
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: ASUSTeK Computer Inc.
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing