Monitor DAHUA LM32-E330CA 31.5" 2560x1440px 180Hz 1 ms [MPRT] Curved
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., Wyjście audio - 1 szt. |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 27.05.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Sprzedawca: Media Expert
Media Expert
Opis produktu
Monitor gamingowy Dahua LM32-E330CA to 31,5-calowy zakrzywiony model o rozdzielczości 2560×1440 wyposażony w panel VA, zapewniający wysoki kontrast i szerokie kąty widzenia. Oferuje częstotliwość odświeżania 180 Hz oraz czas reakcji 1 ms dla płynnego obrazu w dynamicznych grach, a także obsługuje technologię Adaptive-Sync redukującą efekt rozrywania klatek. Monitor ma złącza 2x HDMI i 2x DisplayPort do podłączenia źródeł sygnału, funkcje redukcji migotania i filtra światła niebieskiego poprawiające komfort użytkowania oraz regulację nachylenia, wysokości i obrotu w poziomie.
Dane techniczne
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 180 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu [cal]: | 31.5 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 80.01 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | E-LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 180 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 85% |
| HDR: | HDR10 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | LM32-E330CA |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 15° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 35° (w lewo)35° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 100 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 5 przycisków funkcyjnychTwardość ekranu 3HZakrzywienia ekranu - 1500RŻywotność: 30 000 godzin |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.4 - 2 szt.HDMI 2.0 - 2 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 32 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 42.2 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 32 kWh = 41.28 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 42.24 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 55.3 |
| Głębokość [cm]: | 11.71 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 24.28 |
| Szerokość [cm]: | 71.17 |
| Waga z podstawą [kg]: | 7 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 9.10 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Elementy montażowe VESAKabel DisplayPortPodstawa ze śrubami |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
DAHUA
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
31.5
RODZAJ MATRYCY
VA
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA OBRAZU [Hz]
180
CZAS REAKCJI MATRYCY [ms]
1 [MPRT]
POWŁOKA MATRYCY
Matowa
PROPORCJE EKRANU
16:9
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1440 (WQHD)
ZASTOSOWANIE
Dla gracza
TYP EKRANU
Zakrzywiony
MONITOR PRZENOŚNY
Nie
DUAL MODE
Nie
HDR
HDR10
NOWA KLASA ENERGETYCZNA
F
ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW
NTSC: 85%
FUNKCJA SMART
Nie
WBUDOWANY KALIBRATOR
Nie
TECHNOLOGIA SYNCHRONIZACJI
Adaptive-Sync
TECHNOLOGIA OCHRONY OCZU
Redukcja migotania (Flicker free)
GŁOŚNIKI
Nie
ZŁĄCZA
Wyjście audio - 1 szt.
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU NA ŚCIANIE
100 x 100
JASNOŚĆ EKRANU [cd/m2]
300
EKRAN OBROTOWY (PIVOT)
Nie
REGULACJA KĄTA POCHYLENIA (TILT)
Tak
REGULACJA KĄTA OBROTU (SWIVEL)
Tak
REGULACJA WYSOKOŚCI (HEIGHT)
Tak
KĄT WIDZENIA W POZIOMIE
178 stopni
KĄT WIDZENIA W PIONIE
178 stopni
KOLOR
Czarny
SZEROKOŚĆ [cm]
71.17
GŁĘBOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
24.28
WYSOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
55.3
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 27.05.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Sprzedawca: Media Expert
Media Expert