Monitor IIYAMA ProLite XB2797HSU-B1 27" 1920x1080px IPS 120Hz 1 ms [MPRT]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2 - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.... |
Produkt chwilowo niedostępny
Monitor IIYAMA ProLite XB2797HSU-B1 27" to uniwersalne rozwiązanie do pracy i rozrywki, wyposażone w 27-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD (1920x1080). Oferuje płynny obraz dzięki odświeżaniu 120 Hz oraz szybki czas reakcji 1 ms (MPRT), co sprawdza się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i przy dynamicznych treściach.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | C |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 120 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 72%sRGB: 99% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.311 x 0.311 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1500:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | XB2797HSU-B1 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 23° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 60° (w lewo)60° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | DDC/CIDDC2BKompatybilny z macOSMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2 - 1 szt.HDMI 1.4 - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Type-C - 2 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | C |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 14.1 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 14.1 kWh = 18.19 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 14.1 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 35.6 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 40.2 |
| Głębokość [cm]: | 4.75 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 20.95 |
| Szerokość [cm]: | 61.15 |
| Waga [kg]: | 5.4 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.80 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel USB B do AKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Iyama Corporation |
| Ulica i numer budynku: | Wijkermeerstraat 8 |
| Kod pocztowy: | 2131 |
| Miasto: | HA Hoofddorp |
| Adres elektroniczny: | https://iiyama.com/pl_pl/ |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
MARKA
IIYAMA
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
27
RODZAJ MATRYCY
IPS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA OBRAZU [Hz]
120
CZAS REAKCJI MATRYCY [ms]
1 [MPRT]
POWŁOKA MATRYCY
Matowa
PROPORCJE EKRANU
16:9
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1080 (FullHD)
ZASTOSOWANIE
Do domu i biura
TYP EKRANU
Płaski
MONITOR PRZENOŚNY
Nie
DUAL MODE
Nie
HDR
Nie
NOWA KLASA ENERGETYCZNA
C
ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW
NTSC: 72%
FUNKCJA SMART
Nie
WBUDOWANY KALIBRATOR
Nie
TECHNOLOGIA SYNCHRONIZACJI
Adaptive-Sync
TECHNOLOGIA OCHRONY OCZU
Redukcja migotania (Flicker free)
GŁOŚNIKI
Tak
ZŁĄCZA
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU NA ŚCIANIE
100 x 100
JASNOŚĆ EKRANU [cd/m2]
350
EKRAN OBROTOWY (PIVOT)
Tak
REGULACJA KĄTA POCHYLENIA (TILT)
Tak
REGULACJA KĄTA OBROTU (SWIVEL)
Tak
REGULACJA WYSOKOŚCI (HEIGHT)
Tak
KĄT WIDZENIA W POZIOMIE
178 stopni
KĄT WIDZENIA W PIONIE
178 stopni
KOLOR
Czarny
SZEROKOŚĆ [cm]
61.15
GŁĘBOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
20.95
WYSOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
40.2
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.