Monitor PHILIPS 24E2N1100LB 23.8" 1920x1080px 100Hz 1 ms [MPRT]
Kod: 2059705
Zakres od A do G
Ekran: 23.8", 1920 x 1080px, VA
100
1 [MPRT], 4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 250
16:9
Złącza: HDMI 1.4 - 1 szt., VGA - 1 szt.
Rozdzielczość FHD, odświeżanie obrazu 100 Hz
Idealny do domu i do biura
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Monitor PHILIPS 24E2N1100LB 23.8" Full HD (1920x1080) oferuje płynny obraz dzięki odświeżaniu 100 Hz, czasowi reakcji 1 ms (MPRT) i technologii Adaptive-Sync. Wyposażony w matrycę VA z szerokimi kątami widzenia oraz tryby LowBlue i Flicker-Free dla ochrony wzroku. Idealny do pracy, rozrywki i grania.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 100
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [MPRT]4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 250
Proporcje ekranu: 16:9
Nowa klasa energetyczna: E
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Płaski
Przekątna ekranu [cal]: 23.8
Przekątna ekranu [cm]: 60.5
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: W-LED
Rodzaj matrycy: VA
Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080
Proporcje ekranu: 16:9
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: Nie
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-Sync
Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła
Wielkość plamki: 0.2745 x 0.2745 mm
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 4000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: 24E2N1100LB
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 176 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 176 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do tyłu/w górę)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Nie
Monitor bezramkowy: Nie
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Rodzaj zasilania: DC-in (wejście zasilania)
Dodatkowe informacje: EasyReadSmartContrastSmartImage
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: E
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 18
Pobór mocy podczas pracy: 17.7 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (w trybie czuwania)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 32.2
Wysokość (z podstawą) [cm]: 41.6
Głębokość [cm]: 3.4
Głębokość (z podstawą) [cm]: 18
Szerokość [cm]: 54.1
Waga [kg]: 2.16
Waga z podstawą [kg]: 2.44
Waga z opakowaniem [kg]: 4.63
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel HDMIKabel zasilający
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.