Monitor PHILIPS 27M2N3201A 00 27" 1920x1080px IPS 180Hz 1 ms
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., Wyjście audio - 1 szt. |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Ten monitor może odtwarzać dowolną grę z prędkością do 180 Hz. Ma nie tylko to, ale także mnóstwo innych funkcji, które czynią go idealnym towarzyszem, takich jak rozdzielczość Full HD, jakość obrazu HDR i Smart Crosshair.
Funkcje opracowane z myślą o Tobie:
- Tryb gry SmartImage zoptymalizowany do potrzeb graczy
- Smart Crosshair: większa celność i zabawa
- Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego
- Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów
- Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
- SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie
Stworzony do szybkiej akcji:
- Częstotliwość odświeżania 180 Hz zapewnia niezwykle płynny, piękny obraz
- Szybki czas reakcji — 0,5 ms — zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
- Panel Fast IPS: do intensywnych rozgrywek z krystalicznie czystym obrazem
- Niewielkie opóźnienie wejścia skraca czas przesyłania sygnału z urządzeń do monitora
Wciągające efekty wizualne:
- Ekran 16:9 Full HD zapewnia doskonałą szczegółowość
- Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 180 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.6 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 180 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | Adobe RGB: 90%DCI-P3: 95%NTSC: 110%sRGB: 128% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.7 mln |
| HDR: | HDR10 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.31125 x 0.31125 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast dynamiczny: | Mega ∞ |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | 27M2N3201A 00 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 30° (w lewo)30° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 130 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.4 - 1 szt.HDMI 2.0 - 2 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 21 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 35 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 21 kWh = 24.15 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 27.4 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 36.8 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 51.9 |
| Głębokość [cm]: | 6 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 26.1 |
| Szerokość [cm]: | 61.4 |
| Waga [kg]: | 4 |
| Waga z podstawą [kg]: | 5.82 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 9.15 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel HDMIKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Philips Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | Aleje Jerozolimskie 195B |
| Kod pocztowy: | 02-222 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | consumer.care@philips.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat