NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Monitor PRESTIGIO SOLUTIONS PSMB011P651 65" 3840x2160px IPS
| Ekran: | 65", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
| 16:9 | |
| Złącza: | DisplayPort 1.2a - 1 szt., HDMI (wyjście) - 1 szt., HDMI 2.1 - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 2 szt., USB 2.0 - 1 szt.... |
Produkt chwilowo niedostępny
Monitor interaktywny PRESTIGIO SOLUTIONS PSMB011P651 65" oferuje wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K Ultra HD 3840 x 2160 px oraz matrycę IPS zapewniającą szerokie kąty widzenia i realistyczne kolory. Wyposażony w system Android 13, ekran dotykowy z obsługą do 50 punktów dotyku oraz wbudowaną kamerę 48 MP z funkcją AI Tracking, doskonale sprawdzi się w salach konferencyjnych i placówkach edukacyjnych. Dodatkowe atuty to Wi-Fi 6, głośniki stereo, bogaty zestaw złączy oraz obsługa bezprzewodowego udostępniania ekranu.
Dane techniczne
| Ekran: | 65", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 8 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | DotykowyPłaskiWielkoformatowy (LFD) |
| Przekątna ekranu [cal]: | 65 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 165.1 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | D-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 72% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 8 |
| Funkcja Smart: | Tak |
| Technologia Smart: | Android |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.374 x 0.374 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
| Kontrast statyczny: | 1200:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | PSMB011P651 |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 600 x 400 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 1 x 20W (subwoofer), 2 x 20W |
| Monitor bezramkowy: | Nie |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 128 GB pamięć ROM16 GB RAM50-punktowy ekran dotykowyBluetoothDwupasmowe Wi-Fi (2.4G / 5G)Kamera internetowaNFCWbudowane 8 mikrofonów |
| Złącza: | DisplayPort 1.2a - 1 szt.HDMI (wyjście) - 1 szt.HDMI 2.1 - 2 szt.RJ-45 (LAN) - 2 szt.USB 2.0 - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.USB 3.2 Gen. 2 - 3 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 1 - 2 szt.VGA - 1 szt.Wejście audio - 1 szt.Wyjście audio - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Pobór mocy podczas pracy: | 350 W (maksymalnie) |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 91.16 |
| Głębokość [cm]: | 8.67 |
| Szerokość [cm]: | 148.39 |
| Waga [kg]: | 40.5 |
| Pilot: | Tak |
| Wyposażenie: | 6x RysikKabel HDMIKabel USBKabel zasilającyPilotWielofunkcyjny długopis |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ASBIS POLAND SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | M. Słowikowskiego 81c |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | sales@asbispoland.com |
Dokumenty do pobrania
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
PRESTIGIO SOLUTIONS
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
65
RODZAJ MATRYCY
IPS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA OBRAZU [Hz]
60
CZAS REAKCJI MATRYCY [ms]
8
POWŁOKA MATRYCY
Matowa
PROPORCJE EKRANU
16:9
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
3840 x 2160 (UHD 4K)
ZASTOSOWANIE
Do domu i biura
TYP EKRANU
Wielkoformatowy (LFD)
MONITOR PRZENOŚNY
Nie
DUAL MODE
Nie
ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW
NTSC: 72%
FUNKCJA SMART
Tak
TECHNOLOGIA SMART
Android
WBUDOWANY KALIBRATOR
Nie
TECHNOLOGIA OCHRONY OCZU
Nie
GŁOŚNIKI
Tak
ZŁĄCZA
Wejście audio - 1 szt.
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU NA ŚCIANIE
600 x 400
JASNOŚĆ EKRANU [cd/m2]
500
EKRAN OBROTOWY (PIVOT)
Nie
REGULACJA KĄTA POCHYLENIA (TILT)
Nie
REGULACJA KĄTA OBROTU (SWIVEL)
Nie
REGULACJA WYSOKOŚCI (HEIGHT)
Nie
KĄT WIDZENIA W POZIOMIE
178 stopni
KĄT WIDZENIA W PIONIE
178 stopni
KOLOR
Szary
SZEROKOŚĆ [cm]
148.39
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.