Mysz RAGNOK 2 FireGrip Czarny
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 16000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Mysz zaprojektowana z takim samym współczynnikiem chwytu jak prawdziwa broń, Ragnok FireGrip zapewnia wygodny i naturalny chwyt podczas intensywnych sesji grania. Pionowy uchwyt boczny został specjalnie zaprojektowany, aby zapobiec zmęczeniu dłoni, dzięki czemu możesz cieszyć się długimi godzinami strzelanek bez odczuwania napięcia mięśni. Mysz ma wbudowany silnik wibracyjny na dole, który zapewnia subtelne wibracje po naciśnięciu spustu, zwiększając ogólną przyjemność z gry. Oprócz komputerów PC, laptopów i tabletów może również łączyć się z konsolami do gier, w tym PS5/PS4/Xbox.
Dane techniczne
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Mysz pionowa: | Tak |
| Liczba przycisków: | 5 |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
Charakterystyka | |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Sensor: | Optyczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 16000 |
| Minimalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 100 |
| Maksymalne przyśpieszenie [G]: | 40 |
| Szybkość śledzenia [IPS]: | 400 |
| Ultrapolling [Hz]: | 1000 |
| Liczba przycisków: | 5 |
| Liczba rolek: | 1 |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Podświetlenie: | Nie |
| Mysz pionowa: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Długość kabla [m]: | 1.5 |
| Dodatkowe informacje: | Sensor PixArt PAW3335, Wibracje |
| Zasięg [m]: | 10 |
Zasilanie | |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 600 |
| Czas pracy na baterii: | Do 56 godzin |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Nie |
Fizyczne | |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 110 |
| Gwarancja produktu: | 12 miesięcy |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.