Polecane produkty podobne

Opis i dane

By obniżyć temperatury

Chłodzenie obudowy komputera

Wentylator NOCTUA NF-A9 PWM to sprzęt niezwykle skuteczny w odprowadzaniu ciepła. Urządzenie wyróżnia się niewielkim zużyciem mocy, efektownym przepływem powietrza, a także bardzo dużą trwałością i niezawodnością wynikającą z zastosowania świetnie dopracowanych łożysk. Ma niewielkie rozmiary, które korzystnie wpływają na jego funkcjonalność. Urządzenie to sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na dużą ilość schłodzonego i tłoczonego pod dużym ciśnieniem powietrza.

NF-A9 PWM-pod-katem

Właściwości elektryczne sprzętu

Napięcie zasilania wynosi 12 V, a moc urządzenia to 1.2 W. Świadczy to o bardzo niskim zużyciu energii, dzięki czemu urządzenie to wyróżnia się bardzo dużą ekonomiką pracy. Na uwagę zasługuje również obecność aż 30 cm przedłużacza, który jest odpowiedzialny za jego zasilanie. Dzięki swej elastyczności i funkcjonalności, kabel ten może zostać z łatwością ułożony nawet w bardzo ciasnych obudowach komputerowych. Wentylator NOCTUA NF-A9 PWM jest obsługiwany za pomocą 4-pinowego złącza.

NF-A9 PWM-1

Maksymalna niezawodność pracy

O bardzo dobrych właściwościach mechanicznych sprzętu świadczą m.in. jego parametry techniczne. Wentylator NOCTUA NF-A9 PWM wyposażony został w łożysko SSO2, które wyróżnia się minimalnymi oporami toczenia. Na uwagę zasługuje również duża niezawodność całego układu, która - według producenta - jest określana nawet na 150 000 godzin. Tak zaprojektowany sprzęt generuje też stosunkowo niewielkie natężenie akustyczne, które wynosi około 22.8 dB.

NF-A9 PWM-3

Maksymalna efektywność pracy

Ważną zaletą urządzenia jest jego duża wydajność. Wentylator NOCTUA NF-A9 PWM potrafi w ciągu godziny przetłoczyć aż 78,9 m³ powietrza. Efekt ten uzyskano nie tylko dzięki dużej, wynoszącej 2000 RPM prędkości obrotowej, ale też dzięki optymalnej długości i specyficznym ukształtowaniu łopatek. Cechy te sprawiają, że komponent ten jeszcze szybciej odprowadza nadmiar ciepła i tym samym wydajnie chłodzi wnętrze komputera.

NF-A9 PWM-2

Kompaktowe wymiary

Atutem urządzenia są jego optymalne wymiary, dzięki którym zmieści się on nawet w stosunkowo niewielkich, komputerowych obudowach. Średnica komponentu to 92 mm, a jego wysokość to 25 mm. Dzięki temu można go usadowić w praktycznie każdej obudowie.

NF-A9 PWM-tyl

Wyposażenie

Do chłodzenia dołączony jest przedłużacz, śruby montażowe, zestaw montażowy, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

NF-A9 PWM-zestaw

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Typ podłączenia 4 pin
Rodzaj chłodzenia Powietrzem
Liczba wentylatorów 1
Średnica wentylatora [mm] 92
Regulator obrotów Tak
Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min] 2000
Maksymalna głośność [dB] 22.8
Żywotność [h] 150000
Rodzaj łożysk SSO2
Podświetlenie Nie
Wysokość [mm] 25
Szerokość [mm] 92
Głębokość [mm] 92
Wymiary (GxSxW) [mm] 92 x 92 x 25
Przeznaczenie Obudowa
Wyposażenie 1x przedłużacz, Śruby montażowe, Zestaw montażowy
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 6 lat

Producent

 • Nazwa producenta/importera Noctua
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Wentylator NOCTUA NF-A9 PWM

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756