STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG

Kod: 819035

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Typ obudowy: Middle Tower
Standard płyty głównej: ATX, EATX, microATX, Mini-ITX
Liczba zamontowanych wentylatorów: 4
Podświetlenie: Bez podświetlenia
Przyciski i regulatory: Power, Reset
Złącza: USB 3.0 x 2, USB 3.1 Type-C x 1, Wejście mikrofonowe x 1, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe x 1
Wymiary (GxSxW) [mm]: 443 x 221 x 470
Kolor: Czarny
Zobacz cały opis
Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG
Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG
359 00
59,83 zł x 6 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Funkcjonalna i stylowa

Szukasz obudowy, która pozwoli Ci samodzielnie złożyć komputer stacjonarny do wszechstronnego użytku? Chcesz zainwestować w fundament dla urządzenia służącego nie tylko do codziennej pracy biurowej, ale także bardziej wymagających sprzętowo gier? Zależy Ci również - obok funkcjonalności konstrukcji - na jej świetnym designie? Zatem powinieneś rozważyć model obudowy PC SILENTIUMPC ASTRUM AT6V TG, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Czarna konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby można było zastosować w niej nowoczesne rozwiązania technologiczne.

W obudowie nie zabrakło okna, które pozwoli Ci na szybki podgląd umieszczonych we wnętrzu komponentów. Taki typ konstrukcji doda atrakcyjności komputerowi oraz da Ci możliwość kontrolowania pracy osprzętu.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG opis

Porty i złącza

Na obudowie nie brakuje panelu I/O z popularnymi rozwiązaniami. Można dostrzec na nim dwa porty USB 3.2 typu A, złącze USB 3.2 typu C oraz gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe (głośnikowe). Na panelu znajdują się także przyciski POWER oraz RESET. Producent wyposaża również obudowę w trzy filtry przeciwkurzowe, które skutecznie będą chronić przed gromadzącymi się w jej wnętrzu zabrudzeniami. O prawidłową pracę wszystkich elementów komputera dba dobrze zaprojektowany układ chłodzenia. Składa się on z czterech wentylatorów. Na wprowadzenie większego porządku wewnątrz obudowy wpływa zastosowany przez producenta system aranżacji okablowania. Dzięki niemu wszystkie przewody będą estetycznie poprowadzone.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG porty

Wymiary i wykonanie

Producent zdecydował się na zaprojektowanie czarnej obudowy typu Midi Tower. Konstrukcja o wymiarach 47 x 22.1 x 44.3 cm pomieści zatem bez problemu wszystkie standardowe komponenty. Obudowa jest ponadto kompatybilna z większością dostępnych na rynku płyt głównych. Świadczą o tym zastosowane formaty ATX, Extended ATX, Micro ATX oraz Mini ITX. Masz możliwość montażu w proponowanej obudowie karty graficznej o długości do 36 cm. Nie brakuje okna, które oprócz funkcji dekoracyjnej, przyczynia się do lepszej kontroli pracy poszczególnych komponentów. Producent zapewnia miejsce w obudowie na instalację systemu chłodzenia CPU do maksymalnej wysokości 16.2 cm.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG wymiary

Skutecznie chłodzenie wszystkich podzespołów

Producent zamontował w obudowie cztery wentylatory o średnicy 120 mm. Tworzą one dobrze pracujący układ chłodzenia, który będzie zabezpieczał przed nadmiernym nagrzewaniem się poszczególnych komponentów. Masz pewność, że ich praca będzie przebiegać prawidłowo. Nie będą one bowiem narażone na usterki.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG wentylator

Okno, dzięki któremu widzisz więcej

Zastosowane na obudowie okno z pewnością poprawia atrakcyjność całej konstrukcji. Jednak najważniejszą korzyścią jest to, że będziesz mógł kontrolować bez problemu aktualny stan poszczególnych podzespołów. Jeśli któryś z nich będzie nieprawidłowo pracował, szybko to dostrzeżesz. A może nagromadziło się we wnętrzu obudowy zbyt wiele zabrudzeń? Już nie musisz specjalnie rozkręcać konstrukcji, aby to sprawdzić.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG okno

Praktycznie rozwiązania

Bogato wyposażony panel przedni wejść/wyjść zawiera: 1 port USB 3.2 gen 2 typu C, 2 złącza USB 3.2 Gen 1 typ A, gniazda audio na mikrofon oraz słuchawki, a także przyciski POWER oraz RESET.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG panel

Minimalizowanie zanieczyszczeń wewnątrz komputera

Martwisz się, że co chwilę będziesz musiał rozkręcać obudowę, aby czyścić poszczególne komponenty, jak i całą konstrukcję? Producent wyposażył produkt aż w trzy filtry przeciwkurzowe. To sprawia, że nie musisz obawiać się zalegających zanieczyszczeń we wnętrzu komputera. Gromadzenie się zabrudzeń będzie znacząco zredukowane. To wpłynie także na lepszą pracę poszczególnych podzespołów.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG filtry

Świetny design obudowy

Producent zdecydował się na efektowne podświetlenie wentylatorów. Komputer będzie zatem prezentował się niezwykle estetycznie. Oprócz funkcji dekoracyjnej podświetlenie wpłynie na polepszenie komfortu pracy po zmroku. Jeśli często korzystasz z komputera w godzinach wieczornych, to nie będziesz już musiał używać dodatkowych źródeł światła.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG led

Bezproblemowe tworzenie komputera stacjonarnego

Jeśli wyposażasz się w obudowę PC, warto zwracać uwagę, czy będzie ona kompatybilna z wybraną przez Ciebie płytą główną. Producent postawił na formaty ATX, Extended ATX, Micro ATX oraz Mini ITX, więc możesz liczyć na jej dopasowanie do wielu modeli podzespołów. Standardowe rozwiązanie pozwoli Ci na bardzo przyjemną budowę komputera stacjonarnego. Z pewnością nie będziesz zmagał się z przeszkodami podczas instalacji poszczególnych elementów.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG uniwersalna

Wiele miejsca na poszczególne podzespoły

Jeśli szukasz obudowy, która pomieści wszystkie standardowe komponenty komputera, to dobrze trafiłeś. Typ Midi Tower będzie dla Ciebie okazją, aby zbudować PC nie tylko do codziennej pracy biurowej. To również szansa na stworzenie komputera do rozgrywania pojedynków w produkcjach multimedialnych o wiele bardziej wymagających sprzętowo. Masz jednocześnie pewność, że wszystkie zaawansowane podzespoły znajdą swoje miejsce we wnętrzu konstrukcji.

Producent daje Ci możliwość montażu karty graficznej o długości do 36 cm. Jest to popularne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł zainwestować w sprzęt nawet z wyższej półki. Masz pewność, że układ będzie kompatybilny z oferowaną obudową, a przede wszystkim znajdzie dla siebie wystarczająco dużo miejsca.

Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG zgodne

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ obudowy Middle Tower
Standard płyty głównej ATX, EATX, microATX, Mini-ITX
Liczba zamontowanych wentylatorów 4
Złącza USB 3.0 x 2, USB 3.1 Type-C x 1, Wejście mikrofonowe x 1, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe x 1
Przyciski i regulatory Power, Reset
Podświetlenie Bez podświetlenia
Z oknem Tak
Wymiary (GxSxW) [mm] 443 x 221 x 470
Materiał Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne
Kolor Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Inne produkty w kategorii:

  Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG
  Obudowa SILENTIUM PC Astrum AT6V TG
  359 00
  59,83 zł x 6 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 359,00 zł
  359 00