Opis produktu

Usiądź do lektury

Główne cechy

Czytnik E-Booków ONYX Boox Poke 3 to niezwykle popularny produkt. W ostatnim czasie narzędzia do czytania różnego rodzaju książek, artykułów czy wiadomości zyskały na uznaniu. Prezentowane urządzenie ma ekran dotykowy pojemnościowy. Dzięki temu w wygodny sposób możesz przesuwać kolejne strony. Wyświetlacz E-Ink sprawia, że czytanie jest przyjemne, a oczy się nie męczą. Tekst wyświetlany na ekranie jest wyraźny i nie rozmazuje się. Jego wymiary sprawiają, że jest wygodny oraz przyjemnie się go trzyma.

Czytnik E-Booków ONYX Boox Poke 3 czytanie książki ekran bateria jasność kontrast przekątna tekst

Połączenie z siecią bezprzewodową

Korzystanie z czytnika jest znacznie przyjemniejsze, dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Pozwala to na przeglądanie stron internetowych, oglądanie zdjęć i filmów online. Wystarczy zainstalować ulubioną przeglądarkę internetową na swoim urządzeniu i cieszyć się wszystkimi dostępnymi rzeczami online. Jeśli zaczniesz czytać jakiś artykuł na stronie WWW przy komputerze, nie musisz go tam dokańczać. Możesz wygodnie usiąść w fotelu i dokończyć analizę poprzez czytnik ONYX Boox Poke 3.

Czytnik E-Booków ONYX Boox Poke 3 czytanie książki ekran bateria jasność kontrast przekątna tekst

Nowoczesna technologia bez kabli

Często zdarza się, że chcemy przenosić dane z jednego urządzenia na drugie. W przypadku czytnika nie potrzebujesz do tego żadnego kabla. Wystarczy włączyć technologię Bluetooth w obu sprzętach i je sparować. Po wykonaniu tych kroków możesz zarządzać każdym plikiem i je przenosić między urządzeniami. Jest to niezwykle wygodne dla osób pracujących nad książkami, artykułami czy zdjęciami. Jeśli wolisz tradycyjny sposób, możesz również podpiąć kabel USB i skopiować interesujące Cię dokumenty.

Czytnik E-Booków ONYX Boox Poke 3 czytanie książki ekran bateria jasność kontrast przekątna tekst

Odczuwalny komfort dla oczu

Czytanie może przyczynić się do pieczenia oczu. Często zdarza się, że pojawiają się łzy, a obraz się rozmazuje, przez co nie jesteśmy w stanie dłużej czytać. Czytnik ONYX Boox Poke 3 ma technologię e-papieru E-Ink. Dzięki temu czytanie jest przyjemniejsze, a oczy się nie męczą. Sześciocalowy ekran wyświetla tekst, imitując tradycyjną kartkę papieru, co sprawia, że czytanie jest komfortowe i nie wiąże się z odczuwaniem dyskomfortu.

Czytnik E-Booków ONYX Boox Poke 3 czytanie książki ekran bateria jasność kontrast przekątna tekst

W zestawie

Czytnik, kabel USB, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Przekątna ekranu [cal]: 6
Pamięć wbudowana [GB]: 32
Rozdzielczość ekranu: 1448 x 1072 pikseli
Wyświetlacz E-Ink: Tak
Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
Standardy obsługiwanego tekstu: DOC, EPUB, FB2, HTML, PDF, RTF, TXT
Podświetlenie: Tak
Czytnik kart pamięci: Nie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Czytnik E-Booków ONYX Boox Poke 3 Czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756