Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Toner ACTIVEJET AT-2000N TN-2000 Czarny

 

Tonery ActiveJet to wysokiej jakości kasety do drukarek i kserokopiarek laserowych. Jest to alternatywne rozwiązanie dla użytkowników pragnących w znacznym stopniu ograniczyć koszty związane z eksploatacją tych urządzeń drukujących. Część tonerów ActiveJet otrzymywana jest w oparciu o technologię recyklingu. Zużyte kasety trafiają na demontaż, gdzie po rozłożeniu na części pierwsze podlegają szczegółowej ocenie technicznej. Części, które pozytywnie przejdą kontrolę na etapie demontażu trafiają na linię produkcyjną, gdzie produkowane są od podstaw pełnowartościowe kasety z tonerem. Na każdym etapie produkcji poddaje się je szczegółowej kontroli jakościowej. Utrzymywany jest stały i profesjonalny nadzór techniczny. Każda wyprodukowana kaseta poddawana jest próbnemu bardzo restrykcyjnemu testowi wydruku. Dzięki tym zabiegom, zastosowanie tych kaset gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości wydruku. W ofercie marki ActiveJet występują tonery w trzech wersjach Standard - regenerowany, Premium - regenerowany z nowym OPC oraz Supreme - całkowicie nowy produkt.

Dane techniczne

Producent drukarki  Brother
Pochodzenie Zamiennik
Kolor Czarny
Wydajność do [str] 2500
Kompatybilny z drukarkami DCP-2032, DCP-7010, DCP-7020, DCP-7025, Fax-2920, HL-2030, HL-2035, HL-2037, HL-2040, HL-2070N, MFC-7225N, MFC-7420, MFC-7820N
Inne Brak
Gwarancja  5 lat
Nazwa producenta/importera ACTIVEJET SC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Wald
kupił/aToner ACTIVEJET AT-2000N TN-2000 Czarny
Produkt jest zgodny z opisem, toner działa bez zarzutów, pracuje cicho, nie słychać go na pewno ponad drukarkę. Działa także dobrze przy dużym obciążeniu.

Ocena

Fantastyczna
rafalrt
kupił/aToner ACTIVEJET AT-2000N TN-2000 Czarny
Moim zdaniem są to jedne z lepszych zamienników do laserówki. Toner musi być dobrej jakości , widać to po drukowaniu i działaniu drukarki, ilość stron także jest zachowana, podobna do specyfikacji.

Ocena

Fantastyczna
antrk
kupił/aToner ACTIVEJET AT-2000N TN-2000 Czarny
Toner bardzo wysokiej jakości, drukuje bez smug, jest wydajny i dobrze wykonany, ja jestem pozytywnie zaskoczony jakością wydruku

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną