Toner PRISM ZHL-CF230ANP Czarny

Kod: 447359
Producent drukarki : HP
Kolor: Czarny
Pochodzenie: Zamiennik
Wydajność do [str]: 1600
Zobacz cały opis
Toner PRISM ZHL-CF230ANP Czarny
Toner PRISM ZHL-CF230ANP Czarny
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis i dane

Głębia koloru na wydruku

Toner PRISM ZHL-CF230ANP to akcesorium, dzięki któremu drukowanie czarnych, wyrazistych obrazów i dokumentów wejdzie na zupełnie nowy, nieoczekiwany wcześniej poziom. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą skorzystać z wysokiej jakości materiałów do drukowania i jednocześnie nie chcą przepłacać za oryginalne produkty. Wydajność i niezawodność, to najważniejsze atuty tego tonera.

Toner-ZHL-CF230ANP-Czarny

Toner do różnych zastosowań

Toner PRISM ZHL-CF230ANP to rozwiązanie uniwersalne, gdyż jest on kompatybilny z wieloma drukarkami LaserJet firmy HP. Duży zakres obsługiwanych drukarek świadczy o wysokiej jakości komponentu, który wyróżnia się idealnie wyprofilowanym kształtem i specjalnym, dostosowanym do każdej z drukarek chipem.

Toner-ZHL-CF230ANP-Czarny2

Głęboki kolor

Atutem tonera jest jego niezwykle głęboka, czarna barwa. Toner PRISM ZHL-CF230ANP może drukować grafikę charakteryzującą się mocną, efektownie prezentującą się czernią, która - dzięki odpowiedniemu dozowaniu tuszu - jest całkowicie jednolita. Drukując w kolorze czarnym można uzyskać wyrazisty i ładnie wyrównany tekst. Co więcej, tusz ten nie pozostawia na kartce jakichkolwiek plam, co w naturalny sposób przedkłada się na jakość wydruku.

Toner-PRISM-ZHL-CF230ANP-Czarny3

Maksymalna wydajność

Toner PRISM ZHL-CF230ANP charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością. Z jednego opakowania można zadrukować aż 1600 stron i to aż przy pokryciu tuszem aż 5 procent każdej z nich. Mowa tu oczywiście o najbardziej rozpowszechnionych kartkach A4. Tak duża wydajność sprawia, że toner ten sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność realizacji wielu różnych wydruków (np. biura, drukarnie itd.).


Łatwe użytkowanie

Obsługa tonera nie różni się praktycznie niczym od obsługi jego oryginalnej wersji. Toner PRISM ZHL-CF230ANP posiada specjalną naklejkę, którą przed włożeniem do drukarki należy usunąć. Warto też zauważyć, że w trakcie eksploatacji tusz zamknięty w tonerze zasycha bardzo wolno, dzięki czemu nawet dłuższa przerwa w używaniu drukarki nie doprowadzi do jego zniszczenia.


Wyposażenie

W opakowaniu znajduje się toner z kolorem czarnym.


Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Producent drukarki  HP
Pochodzenie Zamiennik
Kolor Czarny
Wydajność do [str] 1600
Kompatybilny z drukarkami LaserJet Pro M203dn, LaserJet Pro M203dw, LaserJet Pro M227fdw, LaserJet Pro M227sdn
Inne Brak
Gwarancja  12 miesięcy

Producent

 • Nazwa producenta/importera PRISM
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Toner PRISM ZHL-CF230ANP Czarny
  Toner PRISM ZHL-CF230ANP Czarny
  Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
  Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756