Tusz ACTIVEJET AEB-714N Żółty

Kod: 120221
ACTIVEJET
Producent drukarki 
Epson
Kolor
Żółty
Pojemność [ml]
15
Opis i dane

Opis i dane

Tusz ACTIVEJET AEB-714N ŻółtyKartridże ActiveJet skierowane są do klientów oczekujących wydruku w najwyższej jakości. Charakteryzują się zwiększoną pojemnością w stosunku do produktów oryginalnych oraz wiernym odwzorowaniem rodzaju zastosowanego w nich atramentu. Dzięki rozwojowi działu jakości, wszystkie kartridże poddawane są licznym testom zastosowanym na każdym etapie produkcji co skutecznie eliminuje wystąpienie usterek oraz daje satysfakcję najlepszego druku. Kartridże Activejet zastępują najbardziej popularne modele kartridży Hp, Lexmarka, Epsona, Brothera czy Canona. Kartridże ActiveJet występują w dwóch wersjach: Premium (produkt regenerowany, głowica nie konwertowana) oraz Supreme (produkt fabrycznie nowy), które gwarantują najwyższą jakość. Doświadczenie oraz olbrzymie zaawansowanie technologiczne przynosi wspaniałe rezultaty potwierdzone w najwyższych ocenach przez niezależne media i ekspertów. Produkty ActiveJet cechują się unikalną technologią produkcji, wysoką niezawodnością i trwałością. Każdy tusz i toner do drukarki przechodzi bardzo rygorystyczne testy jakości na każdym etapie produkcji. Bardzo wysokie oceny w testach porównawczych oraz rewelacyjne ceny sprawiły, że materiały eksploatacyjne tej firmy są dostępne w najlepszych sklepach komputerowych w całej Polsce. Produkty ActiveJet zdobyły szerokie uznanie i są obecnie wykorzystywane m.in. w największych instytucjach i bankach w Polsce. Jako jeden z największych w kraju dystrybutorów, firma zapewnia swoim klientom wysoką jakość i atrakcyjne ceny poszczególnych produktów.

Specyfikacja

Producent drukarki  Epson
Pochodzenie Zamiennik
Kolor Żółty
Pojemność [ml] 15
Kompatybilny z drukarkami Stylus D78, Stylus D92, Stylus DX4000, Stylus DX4050, Stylus DX4450, Stylus DX5000, Stylus DX5050, Stylus DX6000, Stylus DX6050, Stylus DX7450, Stylus DX8400, Stylus DX9400F, Stylus D120, Stylus DX7000F, Stylus DX8450
Inne Brak
Gwarancja  5 lat
Nazwa producenta/importera ACTIVEJET SC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

malekrok
kupił/aTusz ACTIVEJET AEB-714N Żółty
W mojej opinie to jest dobry zamiennik, używam już chyba 3 raz zamienników tej marki, zawsze było ok, nie było żadnych dziwnych zdarzeń, drukarka pracuje poprawnie na tych zamiennikach.

Ocena

Fantastyczna
Barbel
kupił/aTusz ACTIVEJET AEB-714N Żółty
Kupowałem do mojej starej drukarki, kupuję do nowej. Wysoki poziom utrzymuje się cały czas.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną