Kamera GOSUND PC12 Wewnętrzna, Wi-Fi, Kamera obrotowa
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 1920 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Możliwość zapisu w chmurze - Cloud Storage, Wykrywanie ruchu, Powiadomienia Push |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Kolor: | Biały |
Produkt chwilowo niedostępny
Pełna kontrola nad domem
Monitoring, któremu ufasz
Kamera wewnętrzna Gosund PC12 została wyposażona w podwójny obiektyw, który skutecznie eliminuje martwe strefy i oferuje kompleksowy monitoring. Dzięki możliwości obrotu w poziomie (355°) i pionie (90°) urządzenie umożliwia podgląd szerokiego obszaru w czasie rzeczywistym, pozwalając na jednoczesne obserwowanie dwóch różnych miejsc.
Wyraźny obraz w dzień i nocą
Rozdzielczość 4 MP (1920x2160) dostarcza szczegółowy obraz niezależnie od warunków oświetleniowych. Kamera wewnętrzna Gosund PC12 oferuje tryb nocny z pełnym odwzorowaniem kolorów, pozwalając na skuteczny monitoring po zmroku. Dzięki kompresji H.265 możesz przechowywać więcej materiałów wideo, nie tracąc przy tym na jakości obrazu.
Zaawansowane wykrywanie ruchu
Kamera wewnętrzna Gosund PC12 oferuje funkcję inteligentnego wykrywania ruchu, która identyfikuje sylwetki ludzi i automatycznie wysyła powiadomienia na smartfona. W przypadku nieautoryzowanej aktywności kamera może aktywować alarm, podnosząc poziom ochrony monitorowanego obszaru.
Komunikacja dwukierunkowa
Dzięki funkcji dwukierunkowej komunikacji głosowej możesz prowadzić rozmowy w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Tuya (Android, iOS). Zastosowane praktyczne rozwiązanie pozwala skontaktować się z domownikami, uspokoić dziecko lub zawołać pupila, nawet jeśli jesteś poza domem.
Możliwości zapisu nagrań
Kamera wewnętrzna Gosund PC12 umożliwia zapis materiału zarówno na karcie microSD, jak i w chmurze, dając elastyczność w zarządzaniu nagraniami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ważne momenty zostaną zarejestrowane, nawet jeśli jedna z metod przechowywania zawiedzie.
Współpraca z Tuya
Kompatybilność z systemem Tuya (Android, iOS) pozwala na łatwą integrację kamery z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu. Ergonomiczna konstrukcja umożliwia montaż na ścianie, suficie lub biurku.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera wewnętrzną kamerę obrotową GOSUND PC12 w tym: kabel zasilający USB-C/USB-A 1 szt., uchwyt montażowy 1 szt., śruby montażowe 1 kpl. oraz instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 4 Mpix, 1920 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Zasięg podczerwieni: | Do 10 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Możliwość zapisu w chmurze - Cloud Storage, Wykrywanie ruchu, Powiadomienia Push |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze MicroUSB - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 4 Mpix |
|---|---|
| Przetwornik: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 2160 |
| Rodzaj obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Kompresja wideo: | H.265 |
Parametry | |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Typ mocowania: | Biurko, Ściana, Sufit |
| Panel słoneczny: | Nie |
| Wodoszczelność: | Nie |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Śruby montażowe, Uchwyt montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Zdalny podgląd do kamery z urządzeń mobilnych |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość zapisu w chmurze - Cloud Storage, Powiadomienia Push, Wykrywanie ruchu |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Oświetlacz: | LED IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna |
| Balans bieli: | Automatyczny |
| Zasięg podczerwieni: | Do 10 m |
| Zakres obrotu/pochylenia: | Obrót w pionie: 0 - 90 stopni, Obrót w poziomie: 0 - 355 stopni |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz |
| Funkcje AI: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Funkcja patrolu: | Nie |
| Komunikacja dwukierunkowa: | Tak |
| Noktowizja kolorowa: | Tak |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS |
| Sterowanie za pomocą aplikacji: | Tak |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSD |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 128 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze MicroUSB - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Success Courier SL |
| Ulica i numer budynku: | Calle Río Tormes Num. 1 3 |
| Kod pocztowy: | D-60486 |
| Miasto: | Frankfurt |
| Adres elektroniczny: | successservice2@hotmail.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.