- Strona główna ›
- Komputery i tablety ›
- Urządzenia sieciowe ›
- Pozostałe urządzenia sieciowe ›
- Kabel EXTRALINK EX.19690 100 m
Kabel EXTRALINK EX.19690 100 m
Siła pewnego sygnału
Stabilne połączenie sieciowe
Extralink U/UTP Cat. 5e o długości 100 m to trwały kabel sieciowy przeznaczony do zastosowań wewnętrznych. Sprawdza się w budowie lokalnych sieci komputerowych oraz systemów monitoringu CCTV. Został zaprojektowany tak, by oferować stabilną transmisję danych do 1000 Mb/s. Powłoka PVC o właściwościach termoplastycznych ułatwia instalację i zwiększa odporność na uszkodzenia. W opakowaniu znajduje się 100 metrów przewodu gotowego do praktycznego wykorzystania.
Czysta miedź
Kabel Extralink U/UTP Cat. 5e wykonano z przewodów z czystej miedzi o grubości 24 AWG, co ogranicza tłumienie sygnału i wspiera wysoką przepustowość. Dzięki temu transmisja danych pozostaje stabilna nawet przy długich odcinkach. Użycie czystej miedzi, zamiast stopów, zwiększa efektywność i trwałość połączenia, co ma znaczenie przy ciągłej pracy sieci biurowych lub monitoringów IP.
Zasilanie i dane w jednym kablu
Kabel jest przystosowany do technologii Power over Ethernet (PoE, PoE+ i PoE++), co umożliwia jednoczesne zasilania oraz przesyłanie danych jednym przewodem. Takie rozwiązanie upraszcza instalację w systemach telewizji przemysłowej czy sieciach biurowych, minimalizując liczbę kabli i zwiększając wygodę montażu. Cztero-parowa skrętka U/UTP ogranicza zakłócenia elektromagnetyczne, a solidna izolacja PVC wpływa na bezpieczeństwo i żywotność kabla.
Zawartość zestawu
Kabel EXTRALINK EX.19690 o długości 100 m oraz dokumentacja.
Dane techniczne
| Zastosowanie: | Do zasilania |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Poliester, PVC |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Szerokość [mm]: | 0.5 |
| Wysokość [mm]: | 0.5 |
| Rodzaj: | Kabel sieciowy |
| Funkcje dodatkowe: | Ekranowanie |
| Nazwa: | BATNA Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Olgi Boznanskiej 3E |
| Kod pocztowy: | 42-202 |
| Miasto: | Częstochowa |
| Adres elektroniczny: | info@extralink24.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Inne produkty w kategorii
Zasilacz POE UBIQUITI 54V-80W
Akumulator CAMERON SINO CS-XMF490SL do Xiaomi F490 4G
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
