Switch TP-LINK TL-SG105

Kod: 879530
TP-LINK
Liczba portów LAN
5
Liczba portów WAN
0
Porty LAN (typ)
RJ45
Zarządzanie
Nie

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

69,89
69,89

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Switch TP-LINK TL-SG105

 

Pięcioportowy przełącznik typu desktop TP-LINK TL-SG105 umożliwia łatwe zwiększenie przepustowości sieci Ethernet do połączeń gigabitowych. Dzięki niemu możesz zwiększyć prędkość połączeń do serwerów i innych ważnych połączeń w sieci. Przełącznik TL-SG105 jest urządzeniem energooszczędnym. Dzięki innowacyjnej technologii urządzenie może zaoszczędzić do 65% energii, co sprawia że jest ekologicznym rozwiązaniem zarówno w domowej jak i biurowej sieci. Wyposażony w 5 portów 10/100/1000Mb/s przełącznik TL-SG105 zwiększa przepustowość sieci, umożliwiając błyskawiczne przesyłanie dużych plików. Użytkownicy w domach, biurach, grupach roboczych lub w środowisku produkcyjnym mogą teraz przesyłać większe pliki, wymagające dużego pasma transmisji. Pozwala to na natychmiastową wymianę w sieci plików graficznych, CGI, CAD lub plików multimedialnych. Tworząc gigabitową sieć ethernet możesz teraz wybrać rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego! Przełącznik TL-SG105 korzysta z technologii umożliwiającej korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy dużej oszczędności energii. Urządzenie automatycznie dopasowuje wymagany pobór prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla, ograniczając zużycie energii. Tradycyjne przełączniki sieciowe pobierają znaczną ilość energii dla portów, nawet jeżeli podłączone do nich urządzenia są wyłączone. Przełącznik TL-SG105 automatycznie wykrywa status połączenia każdego portu redukując pobór energii portów nieaktywnych. Teoretycznie użycie krótszych kabli powinno zmniejszać zużycie energii, ze względu na mniejsze straty energii na ich długości.  Większość urządzeń zużywa jednak tyle samo energii, niezależnie od długości kabli. Przełącznik TL-SG105 analizuje długość podłączonych do niego kabli i stosownie do niej reguluje ilość energii zużywanej przez porty. Standard 802.1p oraz funkcja QoS DSCP umożliwiają płynną transmisję głosową i wideo, a funkcja IGMP Snooping usprawnia przesył danych Multicast. Automatyczne funkcje przełącznika sprawiają, że jego instalacja jest bezproblemowa i nie wymaga wprowadzania konfiguracji. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności użycia krosowanych kabli. Funkcja automatycznej negocjacji połączeń umożliwia automatyczne wykrycie szybkości urządzeń podłączonych do każdego z portów (10, 100 lub 1000Mb/s) zapewniając optymalną wydajność transmisji.

Dane techniczne

Głębokość [mm] 98
Szerokość [mm] 100
Wysokość [mm] 25
Zasilanie Sieciowe
Kolor Czarny
Wyposażenie Zasilacz
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Gwarancja 5 lat
Inne Certyfikat: FCC/CE/RoHS
Zarządzanie Nie
Liczba portów LAN 5
Liczba portów WAN 0
Porty LAN (typ) RJ45
Pozostałe porty Nie
Obsługiwane standardy IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Funkcja PoE Nie
Nazwa producenta/importera TP-LINK
Znak zgodności
Opinie

Opinie

TOMASZ
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
Produkt spełnia moje oczekiwania. Jest energooszczędny, łatwy w instalacji, dzięki małym gabarytom można go zaadoptować do różnych pomieszczeń.

Ocena

Fantastyczna
Robert
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
Switch bardzo dobry, spełnia swoje funkcje jak należy, jedno z urządzeń z tak niską ceną i bardzo dobrą jakością. Do tego długa gwarancja producenta 5 lat.. Małe urządzenie, które można dobrze zamaskować i bardzo trwałe ze względu na metalową obudowę. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Witold
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
To jest najlepszy switch tej firmy w rozsądnych pieniądzach.

Ocena

Fantastyczna
Kamil
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
Switch TP Link TL-SG105 jest mały (nie zajmuje dużo miejsca), dobrze wykonany (dobra jakość materiałów), nie wymaga od nas żadnych działań (podłącz i działa). Cena jak za tej jakości sprzęt jest do zaakceptowania. Używam go od miesiąca i nie miałem z nim żadnych problemów do dnia dzisiejszego. Polecam!

Ocena

Fantastyczna
Marlena
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
Spełnia swoje zadanie i oczekiwania, polecam

Ocena

Fantastyczna
Grzegorz
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
Tani, dobry. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Bartłomiej
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
Polecam, mały szybki i bezproblemowy switch. Podłączamy i zapominamy, że jest.

Ocena

Fantastyczna
Przemysław K
kupił/aSwitch TP-LINK TL-SG105
Elegancki, metalowy, mały, działa super.

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert