- Strona główna ›
- Książki, muzyka, film ›
- Książki ›
- Kryminał, sensacja, thriller ›
- Piekło-niebo Paweł Fleszar
Piekło-niebo Paweł Fleszar
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Kraków, maj 2019 roku. Dzieci z trzeciej klasy podstawówki przygotowują się do pierwszej komunii, kiedy nad zalewem zostają znalezione zwłoki jednego z nich. Ślady świadczą o brutalnym zabójstwie – duszeniu kablem i gwałcie.
Wkrótce dochodzi do kolejnych zaginięć i morderstw chłopców w innych częściach miasta. W tym czasie odbywa się też premiera filmu braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu i odżywa historia Gumisia, pierwszego terrorysty III RP.
Policja musi rozstrzygnąć, czy to przypadkowy zbieg okoliczności, czy elementy perfidnej intrygi. I czy papierowa dziecięca zabawka „piekło-niebo” może stanowić klucz do rozwiązania zagadki?
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej mają równie dużo problemów ze śledztwem, co ze sobą. Nikomu nie można ufać i każdy może się znaleźć w kręgu podejrzanych.
Kryminał Pawła Fleszara piekło-niebo trzyma w napięciu do samego końca, a wiele zdarzeń, rzeczy i ludzi nie jest takich, jakimi się wydają.
Dane techniczne
| Nazwa: | Story House Egmont sp. z o.o. |
|---|---|
| Ulica i numer budynku: | ul. Inflancka 4c / bud. D |
| Kod pocztowy: | 00-189 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | ksk@egmont.pl |
| Autor: | Paweł Fleszar |
| Język wydania: | Polski |
| Oprawa: | Miękka |
| Tytuł: | Piekło-niebo Paweł Fleszar |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
