najważniejsze funkcje
air fryPrzygotowywanie potraw bez dodatku tłuszczu.
PROGRAM PIZZA
300℃
Program dzięki któremu upieczesz idealną pizzę.
Rożen elektrycznyTradycyjny smak w nowoczesnej kuchni.
STEAM CLEANŁatwe usuwanie zabrudzeń.
PIECZENIE Z DODATKIEM PARYŁatwiejsze pieczenie z dodatkiem pary.
PIECZENIE Z DODATKIEM PARY
Dodaj parę, aby uzyskać bardziej chrupiącą skórkę
Wystarczy wlać wodę na jedną z blach i wybrać funkcję Para, aby uzyskać bardziej chrupiące i puszyste pieczywo lub soczyste potrawy mięsne.
PROGRAM PIZZA 300℃
Czas na pizzę
Teraz możesz cieszyć się domową pizzą w dowolnym momencie. Maksymalna temperatura 300℃ i doskonała dystrybucja ciepła sprawiają, że pizza jest pieczona w bardzo krótkim czasie i smakuje tak samo pysznie, jak we włoskiej restauracji.
AIR FRY
Przygotowywanie potraw bez dodatku tłuszczu
Kuchnie Hisense oferują unikalne połączenie siatkowej tacy i technologii obiegu gorącego powietrza, umożliwiając uzyskanie chrupiących i kruchych rezultatów podczas przygotowywania potraw bez dodatku tłuszczu. Dzięki tej innowacyjnej funkcji możesz cieszyć się niskotłuszczowymi posiłkami, które są zdrowsze i bardziej pożywne niż tradycyjne smażone potrawy.
ROŻEN ELEKTRYCZNY
Tradycyjny smak w nowoczesnej kuchni
Kuchenki Hisense są wyposażone w rożen, który w połączeniu z mocną grzałką gwarantują grillowanie mięsa do idealnego stopnia chrupkości i soczystości.
STEAM CLEAN
Łatwe usuwanie zabrudzeń
Zapomnij o szorowaniu brudnego piekarnika co kilka miesięcy. Po zakończeniu gotowania wystarczy umieścić blachę wypełnioną wodą w rozgrzanym już piekarniku i wybrać opcję Steam Clean. w ciągu kolejnych 30 minut para wodna usunie tłuszcz i inne zabrudzenia. Po ostudzeniu piekarnika możesz go po prostu wytrzeć.
Connect zone
Duża powierzchnia gotowania
Gotowanie w dużych garnkach nie stanowi już problemu. Utwórz jedno duże pole grzejne, łącząc dwie oddzielne strefy gotowania za jednym dotykiem. Utrzymując stałą temperaturę w obu strefach, możesz równomiernie gotować bez ryzyka miejscowego przypalenia.
DELIKATNE DOMYKANIE
Ciche zamykanie bez wysiłku
Otwieranie i zamykanie drzwiczek piekarnika bez wysiłku i hałasu. Wystarczy delikatny dotyk, aby drzwiczki całkowicie się zamknęły, nie wydając przy tym żadnego dźwięku.
ŻELIWNE RUSZTY
Solidna podstawa do pracy w wysokich temperaturach
Solidne i stylowe, żeliwne ruszty zostały zaprojektowane, aby ułatwić pracę. Łatwo przesuniesz garnki z jednego palnika na drugi, nawet przy dużym obciążeniu.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


sgdata:2024-04-14 | 21:48:22
17-01-2024-50_10-56

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756