Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Skorzystaj z możliwości zakupu w nieoprocentowanych ratach nawet do 60 miesięcy z
dogodną opcją odbioru towaru w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Zapisz się na newsletter, a poinformujemy Cię o najnowszych modelach.

Jeśli nie zaznaczysz tego pola nie będziemy mogli w przyszłości informować cię o promocjach w naszym sklepie.

iPhone 12 mini

Dostępne kolory:

iPhone 12 Pro Max

Dostępne kolory:

Wyświetlacz
5,4”

Wyświetlacz
Super Retina XDR

6,7”

Wyświetlacz
Super Retina XDR1

Zasięg
5G

Turbościąganie
i płynny streaming2

5G

Turbościąganie
i płynny streaming2

Aparat

Obiektyw ultraszerokokątny
Obiektyw szerokokątny
---
Możliwość nagrywania
wideo Dolby Vision HDR
z częstością do 30 kl./s

2x

Zoom optyczny

---


Obiektyw ultraszerokokątny
Obiektyw szerokokątny
Teleobiektyw
Możliwość nagrywania
wideo Dolby Vision HDR
z częstością do 60 kl./s

4x

Zoom optyczny

Skaner LiDAR do obsługi
portretów
w Trybie nocnym,
szybszego autofokusu
w słabym świetle
i niesamowitych nowych
wrażeń w AR

Procesor

A14 Bionic
System Neural Engine nowej generacji

A14 Bionic
Najszybszy czip kiedykolwiek
użyty w smartfonie

1Wyświetlacz ma zaokrąglone rogi, które podkreślają opływowe kształty urządzenia, a zarazem wpisują się w kształt regularnego prostokąta. Przyjmując, że powierzchnia ekranu jest prostokątem, jego przekątna wynosi 5,42 cala (iPhone 12 mini), 5,85 cala (iPhone 11 Pro, iPhone XS, iPhone X), 6,06 cala (iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11, iPhone XR), 6,46 cala (iPhone 11 Pro Max, iPhone XS Max) lub 6,68 cala (iPhone 12 Pro Max). Faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy.
2Wymagany jest plan taryfowy na transmisję danych. Technologie 5G, Gigabit LTE, VoLTE oraz połączenia telefoniczne przez Wi‑Fi są dostępne na wybranych rynkach oraz u wybranych operatorów. Szczegółowe informacje na temat obsługi technologii 5G i LTE można uzyskać u operatora oraz na stronie apple.com/iphone/cellular.

Akcja „DO 60 rat 0% przy zakupie iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro Max” dotyczy wybranych produktów oznaczonych specjalną zawieszką w sklepie internetowym.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 360,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 360,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0 zł, wpłata własna 0 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.10.2020 r. na przykładzie reprezentatywnym. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta i zostanie podjęta przez Bank udzielający kredyt.

W imieniu Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Santander Consumer Bank S.A – Spółka TERG S.A oraz ME M01 Sp. z o.o., ME M02 Sp. z o.o., ME M03 Sp. z o.o., ME M04 Sp. z o.o., ME M05 Sp. z o.o., ME M06 Sp. z o.o., ME M07 Sp. z o.o., ME M08 Sp. z o.o., ME M09 Sp. z o.o., ME M10 Sp. z o.o., ME M11 Sp. z o.o., ME M12 Sp. z o.o.; każda z wyżej wymienionych Spółek odpowiednio umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów.

Szczegóły w regulaminie promocji

Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »


Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną