Poradniki Eksperta

Jaką szczoteczkę soniczną wybrać?

Elektryczne szczoteczki do zębów cieszą się coraz większą popularnością, a coraz częściej klienci decydują się na szczoteczki soniczne, czyli modele, które czyszczą dzięki sile fal dźwiękowych, wytwarzających mikrodrgania. Dzięki nim włosie szczoteczki rusza się kilkadziesiąt tysięcy razy na minutę i ruchem wymiatającym czyści zęby oraz przestrzenie międzyzębowe. Nie wiesz, jaka szczoteczka soniczna sprawdzi się w Twoim przypadku i na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jaką szczoteczkę soniczną wybrać.


Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare 9900 Prestige HX9992/11 SenseIQ


Szczoteczka soniczna Philips Sonicare 9900 Prestige HX9992/11 SenseIQ wyróżnia się oryginalną, elegancką kolorystyką różowego złota. Jest to urządzenie z pięcioma trybami pracy i trzema poziomami intensywności. Jego wyróżniającą cechą jest zastosowanie inteligentnych czujników, które badają m.in. kąt nachylenia czy siłę nacisku szczoteczki i dopasowują do niego parametry pracy, by sprostać indywidualnym wymaganiom. Model ma timer, czujnik siły nacisku, łącze Bluetooth, a także przypomnienie o konieczności wymiany końcówki.PHILIPS Sonicare 9900 Prestige HX9992/11 SenseIQ Dane techniczne:


Czas działania: 14 dni

Czas ładowania: 960 min

62 tys. ruchów/min.

3 poziomy intensywności

5 trybów pracyUdogodnienia:


Bluetooth

Czujnik siły nacisku

Przypomnienie o konieczności wymiany końcówki

Timer

Technologia SenseIQ Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04


Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6322/04 to urządzenie zaprojektowane z myślą o dzieciach. Dzięki niemu zachęcenie pociechy do mycia zębów będzie łatwe. Urządzenie ma wesoły design, który spodoba się dziecku, a możliwość personalizacji z użyciem naklejek będzie dodatkowym atutem. W szczoteczce zastosowano rozwiązania takie jak timer z wibracją co 30 sekund, wskaźnik ładowania oraz dwa programy mycia: codzienny i delikatny. Wyróżniającym rozwiązaniem jest moduł Bluetooth, którym szczoteczka soniczna łączy się z aplikacją na smartfonie. Model przeznaczony jest dla dzieci od lat trzech.Szczoteczka PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 Dane techniczne:


Czas działania: 21 dni

Czas ładowania: 720 min

62 tys. ruchów/min.

2 poziomy intensywności

Od trzeciego roku życiaUdogodnienia:


Bluetooth

Wskaźnik naładowania

KidTimer

KidPacer

8 kolorowych naklejekSzczoteczka soniczna GÖTZE & JENSEN ST905


Jeśli nie wiesz, jaka szczoteczka soniczna umożliwi długie użytkowanie na jednorazowym ładowaniu, to zwróć uwagę na model ST905 marki Götze & Jensen. Model ten działa nawet 28 dni. Wyposażony jest w pięć trybów pracy oraz rozwiązania podnoszące komfort użytkowania, takie jak wskaźnik naładowania, wskaźnik ładowania oraz wskaźnik niskiego stanu baterii. Zaletą modelu jest dodatkowa końcówka w zestawie, dzięki czemu jednym urządzeniem mogą posługiwać się dwie osoby.


jaka szczoteczka soniczna


GÖTZE & JENSEN ST905 Dane techniczne:


Czas działania: 28 dni

Czas ładowania: 960 min.

40 tys. ruchów/min.

5 trybów szczotkowania

2 końcówki w zestawieUdogodnienia:


Kontrolka ładowania

Wbudowany timer

Praktyczne etui

Proste sterowanie

Wskaźnik niskiego stanu bateriiSzczoteczka soniczna GRUNDIG TB 8730


Szczoteczka soniczna Grundig zasługuje na uwagę m.in. ze względu na niezwykle długi czas użytkowania, wynoszący aż do 75 dni. To model najbardziej zaawansowany pod tym względem w całym poradniku. Urządzenie wykonuje do 48 tysięcy ruchów na minutę i wyposażone jest w pięć trybów pracy: codzienny, delikatny, do polerowania, do wybielania oraz do pielęgnacji dziąseł. Inteligentny timer nie tylko odmierza upływ czasu, ale też co 30 sekund sugeruje zmianę czyszczonego miejsca, by dokładnie wyszczotkować wszystkie zęby. Urządzenie jest proste w obsłudze – sterowane tylko jednym przyciskiem.GRUNDIG TB 8730 Dane techniczne:


Czas działania: 75 dni

Czas ładowania: 960 min.

48 tys. ruchów/min.

5 trybów szczotkowania

2 końcówki w zestawieUdogodnienia:


Kontrolka ładowania

Wbudowany timer

Bezpieczny dla aparatów ortodontycznych

Dwie końcówki w zestawie

Wskaźnik niskiego stanu bateriiSzczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean HX6850/47


Model Sonicare ProtectiveCelan HX6850/47 marki Philips wyróżnia czarna, antypoślizgowa obudowa. Model ten ma jeden poziom intensywności oraz trzy programy czyszczenia: clean – do codziennego mycia, white – do usuwania przebarwień oraz gum care – do pielęgnacji dziąseł. Urządzenie wyposażone jest w czujnik siły nacisku oraz przypomnienie o konieczności wymiany końcówki. Zaawansowany, dwuminutowy timer pomaga równomiernie rozłożyć czas mysia na wszystkie zęby, by dokładnie zadbać o całą jamę ustną.PHILIPS Sonicare ProtectiveClean HX6850/47 Dane techniczne:


Czas działania: 14 dni

Czas ładowania: 1440 min.

62 tys. ruchów/min.

3 tryby szczotkowania

1 poziom intensywnościUdogodnienia:


Eleganckie etui w zestawie

Wbudowany timer

Wskaźnik konieczności wymiany końcówki

Dwie końcówki w zestawie

Wskaźnik niskiego stanu bateriiSzczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare 9900 Prestige HX9992/12 SenseIQ


Szczoteczka soniczna Sonicare 9900 Prestige HX9992/12 SenseIQ to kolejny w zestawieniu model marki Philips. Jest to model z technologią SenseIQ, dzięki której szczoteczka dopasowuje parametry pracy do techniki mycia stosowanej przez użytkownika. Atutem urządzenia jest również zaawansowana końcówka myjąca, która odznacza się innowacyjnym przekrojem włókien i pozwala lepiej czyścić zęby i dbać o dziąsła. Szczoteczka ma wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu urządzenie łączy się ze smartfonem z aplikacją Philips Sonicare, by dawać użytkownikowi indywidualne wskazówki dotyczące mycia, a także pomagać mu doskonalić technikę szczotkowania zębów.PHILIPS Sonicare 9900 Prestige HX9992/12 SenseIQ Dane techniczne:


Czas działania: 14 dni

Czas ładowania: 960 min.

62 tys. ruchów/min.

5 trybów szczotkowania

3 poziomy intensywnościUdogodnienia:


Bluetooth

Wbudowany timer

Przypomnienie o konieczności wymiany końcówki

Etui z możliwością ładowania

Wskaźnik niskiego stanu bateriiSzczoteczka soniczna ORAL-B Pulsonic Slim Clean 2000


Szczoteczka Pulsonic Slim Clean 2000 marki Oral-B jest kolejnym modelem w zestawieniu. Urządzenie to wykonuje do 78000 ruchów na minutę, umożliwiając dokładne czyszczenie zębów i całej jamy ustnej. Model ma dwa tryby pracy: codzienne czyszczenie oraz polerowanie. Wyposażony jest w timer oraz wskaźnik ładowania. Na jednym ładowaniu szczoteczka działa do 14 dni. Wyróżnikiem szczoteczki jest ciekawy design z oryginalnym wykończeniem uchwytu. Obudowa ma oryginalny, szary kolor.ORAL-B Pulsonic Slim Clean 2000 Dane techniczne:


Czas działania: 14 dni

Czas ładowania: 1020 min.

78 tys. ruchów/min.

2 tryby szczotkowania

Zasilanie akumulatoroweUdogodnienia:


Wbudowany timer

Wskaźnik ładowania

Kontrolka wybranego trybu pracy

Antypoślizgowy uchwyt

Ciekawa kolorystykaSzczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare ProtectiveClean HX6859/29


Jeśli Twoja jama ustna nie wymaga niestandardowych trybów pracy, a Ty nie wiesz, jaka szczoteczka soniczna sprawdzi się w Twoim przypadku, postaw na model o standardowej intensywności pracy oraz podstawowych trybach pracy, takich jak do codziennego mycia, wybielający oraz do pielęgnacji dziąseł. Szczoteczka Philips Sonicare ProtectiveClean HX6859/29 z pewnością zaspokoi te potrzeby. Dzięki zaawansowanej główce dobrze doczyści zęby i zapewni niezwykłą delikatność pracy. Model na jednym ładowaniu działa do 14 dni. W wyposażeniu jest eleganckie etui, które sprawdzi się w podroży.PHILIPS Sonicare ProtectiveClean HX6859/29 Dane techniczne:


Czas działania: 14 dni

Czas ładowania: 960 min.

62 tys. ruchów/min.

3 tryby szczotkowania

1 poziom intensywnościUdogodnienia:


Czujnik siły nacisku

Wbudowany timer

Przypomnienie o konieczności wymiany końcówki

Etui w zestawie

Wskaźnik niskiego stanu bateriiSzczoteczka soniczna GÖTZE & JENSEN ST700


Szczoteczka soniczna ST700 marki Götze & Jensen wyposażona jest w trzy tryby pracy: codzienny, delikatny oraz tryb masażu dziąseł. Urządzenie to wyróżnia się długim czasem pracy na jednym ładowaniu, wynoszącym nawet 28 dni. Pełen cykl ładowania trwa 960 minut. Sprzęt wyposażony jest w przydatne rozwiązania, podnoszące komfort użytkowania, takie jak wbudowany timer z sygnalizacją co 30 sekund, wskaźnik ładowania oraz sygnalizator niskiego poziomu baterii.GÖTZE & JENSEN ST700 Dane techniczne:


Czas działania: 28 dni

Czas ładowania: 960 min.

31 tys. ruchów/min.

3 tryby szczotkowania

Dwie końcówki w zestawieUdogodnienia:


Kontrolka ładowania

Wbudowany timer

Wskaźnik wybranego trybu pracy

Łatwe sterowanie jednym przyciskiem

Wskaźnik niskiego stanu bateriiSzczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27


Jeśli nadal nie wiesz, jaka szczoteczka soniczna będzie najlepsza dla Ciebie, zwróć uwagę na model Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 marki Philips. To urządzenie z czterema trybami pracy: codziennym, głębokim, wybielającym oraz do pielęgnacji dziąseł i trzema poziomami intensywności czyszczenia. Model wyposażony jest we wszelkie przydatne rozwiązania, jakie powinna mieć dobra szczoteczka: timer, czujnik siły nacisku, czy wskaźnik konieczności ładowania. W zestawie z urządzeniem znajduje się eleganckie etui, które sprawdzi się w podróży. Wyróżnikiem tego modelu jest możliwość ładowania za pomocą specjalnej szklanki ładującej. To model idealny dla fanów nowoczesnych sprzętów, bo wyposażony jest w łącze Bluetooth, które pozwala mu łączyć się ze smartfonem, by dawać Ci wskazówki o tym, jak poprawić technikę mycia.PHILIPS Sonicare DiamondClean 9000 HX9911/27 Dane techniczne:


Czas działania: 14 dni

Czas ładowania: 840 min.

62 tys. ruchów/min.

4 tryby szczotkowania

3 poziomy intensywnościUdogodnienia:


Trzy poziomy intensywności

Wbudowany timer

Przypomnienie o wymianie końcówki

Czujnik siły nacisku

Możliwość sterowania smartfonem


Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756