Poradniki Eksperta

Jak golić miejsca intymne? Z jakich urządzeń skorzystać?

Golenie miejsc intymnych wymaga szczególnej precyzji i użycia odpowiednich produktów, ponieważ delikatna skóra jest podatna na podrażnienia. Jak ogolić miejsce intymne? Najlepiej skorzystać ze sprawdzonych sprzętów dostępnych na rynku. Specjaliści odradzają używanie maszynek do golenia, bo często podrażniają ciało, sprawiają, że włos jest mocniejszy i szybciej odrasta oraz standardowe maszynki mogą powodować zacięcia. Sprawdźmy, jakie są inne opcje dostępne na rynku. 


jak golić miejsca intymne


Depilatory do części intymnych 


Depilatory świetnie sprawdzą się do golenia miejsc intymnych w warunkach domowych. Na rynku dostępne są różne modele – od tych za kilkadziesiąt złotych, do takich po nawet kilka tysięcy. Jakie są zalety korzystania z depilatorów do bikini


  • Efekt gładkiej skóry nawet do 6 miesięcy.

  • Po kilku zabiegach widoczne zmniejszenie owłosienia nawet o 90 procent.

  • Bezpieczna i delikatna depilacja nawet w miejscach wrażliwych, w domowych warunkach.

  • Dopasowane do wszystkich części ciała.


Skuteczność depilatorów laserowych 


Depilatory laserowe są skuteczne. Rozpoczynając swoją przygodę z depilacją laserową, nie będziesz już musiała wydawać pieniędzy na regularne zabiegi woskiem, kremy do depilacji, maszynki do golenia czy inne metody depilacji. Zaoszczędzisz również dużo czasu, który w innym przypadku zostałby spędzony na goleniu lub woskowaniu.

W przeciwieństwie do woskowania i depilacji nie trzeba znosić bolesnych, nieestetycznie wrastających włosków oraz podrażnień. 


Zalety:


  • skuteczne usunięcie praktycznie całego owłosienia z wybranych części ciała, 

  • szybki i bezbolesny proces,

  • brak podrażnień,

  • finalnie oszczędzasz pieniądze, które wydałabyś na kremy do depilacji czy profesjonalne zabiegi. 


Depilatory do golenia miejsc intymnych w naszej ofercie:


Jak golić miejsca intymne bez podrażnień?


Nowoczesne depilatory laserowe gwarantują skuteczność i skórę bez podrażnień. Golenie męskich i damskich części intymnych jeszcze nigdy nie było tak proste. Depilacja laserowa umożliwia uzyskanie efektu gładkiej skóry na długie miesiące. Jeśli na co dzień korzystasz z maszynki do golenia, to wiesz, że już po 1-2 dniach włosy zaczynają odrastać, a ponowne golenie może powodować nieprzyjemne podrażnienia. Depilatory laserowe zostały stworzone wspólnie z dermatologami, aby zapewnić bezpieczną i delikatną depilację oraz efekt jedwabiście gładkiej skóry na wiele miesięcy.


Co najważniejsze, zabieg jest bardzo szybki. Wystarczy kilka minut, aby go wykonać. Nowoczesne depilatory posiadają czujnik SmartSkin, który wykrywa odcień skóry, ułatwiając wybór poziomu intensywności zabiegu. W razie potrzeby możesz także dokonać manualnej korekty ustawień czujnika. Do depilatorów dodawane są specjalne nakładki, które można dowolnie wymieniać. 


Czy depilatory są tylko dla kobiet? 


Mężczyźni od dawna depilują części intymne, dlatego depilatory powstały z myślą o wszystkich osobach, które chcą pozbyć się owłosienia z dowolnie wybranej części ciała. 


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert