- Strona główna ›
- Rowery i hulajnogi ›
- Akcesoria do rowerów ›
- Lampki rowerowe ›
- Lampka rowerowa LAZER LED Uniwersalna PLZ2227891238
Lampka rowerowa LAZER LED Uniwersalna PLZ2227891238
Tylny | |
Na kask | |
Miganie, Pulsacyjny, Światło ciągłe | |
40 | |
LED | |
Akumulatorowe |
Bezpiecznie na trasie
Prosty montaż bez narzędzi
Lampka rowerowa LAZER LED montowana jest bezpośrednio do większości kasków Lazer KinetiCore – wystarczy jedno kliknięcie. Jeśli korzystasz z innego modelu, użyj dołączonego paska z rzepem, by szybko i pewnie zamocować lampkę. Niska waga (zaledwie około 15 g) sprawia, że nie odczujesz jej obecności, a jednocześnie zyskasz dodatkowe zabezpieczenie w ruchu drogowym. Dzięki światłu o mocy 40 lumenów będzie dobrze widać Cię zarówno w dzień, jak i po zmroku. To rozwiązanie dla osób dojeżdżających do pracy, trenujących wieczorami czy korzystających z roweru w zmiennych warunkach pogodowych.
Szybkie i łatwe ładowanie
Pojedyncze naciśnięcie logotypu Lazer uruchamia oświetlenie, które działa nawet do 54 godzin na jednym ładowaniu. Urządzenie ładowane jest przez złącze magnetyczne, co ułatwia codzienne użytkowanie. Czas ładowania wynosi tylko około 2,5 godziny. Brak potrzeby korzystania z baterii jednorazowych to oszczędność pieniędzy i ekologiczne rozwiązanie. Świetnie sprawdzi się w mieście, na szlakach i wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.
Zawartość opakowania
Lampka rowerowa LAZER LED Uniwersalna PLZ2227891238, pasek z rzepem, kabel USB-A/złącze magnetyczne, dokumentacja.
Kompatybilne kaski: CityZen KinetiCore, Codax KinetiCore, Jackal KinetiCore, Strada KinetiCore, Tempo KinetiCore, Tonic KinetiCore, Vento KinetiCore, Lupo KinetiCore, Finch KinetiCore, Z1 KinetiCore.

Dane techniczne
Tryby pracy: | Miganie, Pulsacyjny, Światło ciągłe |
---|---|
Czas pracy: | 54 h |
Ładowanie: | USB |
Źródło światła: | LED |
Zasilanie: | Akumulatorowe |
Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Inne: | Magnetyczny przewód do ładowania |
Wymiary [mm]: | 55 x 25 |
Waga [g]: | 15 |
Rodzaj: | Lampka rowerowa |
Montaż: | Na kask |
Kolor: | Czerwono-czarny |
Typ: | Tylny |
Moc światła [lm]: | 40 |
Typ baterii: | Akumulator litowo-polimerowy |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.
Inne produkty w kategorii:
Zestaw lampek rowerowych OXC Ultratorch Slimline OXFLD752
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.