Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 30km 350W 10" Szary

(2)
Kod: 709543
Porównaj
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 30
Moc silnika [W]: 350
Rozmiar kół [cale]: 10
Amortyzacja: Nie
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalne obciążenie [kg]: 120
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Tempomat: Tak
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 7.8
3 tryby jazdy - eco, standard i sport
Nowoczesny silnik indukcyjny oraz system KERS
Zobacz opis produktu
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 30km 350W 10" Szary
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 30km 350W 10" Szary
1 999 00
99,95 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 1 899,05 zł
1 rata gratis!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Promocja
W ratach tylko: 1 899,05 zł
1 rata gratis!

Opis produktu

Deklaracja zgodności z przepisami obowiązującymi hulajnogi elektryczne


Najważniejsze informacje dotyczące użytkowania, ładowania i konserwacji hulajnóg elektrycznych


Ekologiczny środek transportu

Niezła jazda na prąd

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 to przyjazna dla środowiska alternatywa do poruszania się po mieście. Z tą hulajnogą zawsze dotrzesz na czas do pracy, szkoły czy na spotkanie. Godziny szczytu to nie problem, ponieważ dzięki wysokiej jakości podzespołom jazda hulajnogą jest szybka, płynna i bezpieczna. Wspaniała zabawa oraz niecodzienne przeżycia – to wszystko zapewni Ci MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5!

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary przyjazna dla srodowiska alternatywa do poruszania sie po miescie wysoka jakosc podzespolow szybka plynna bezpieczna jazda

Poczuj wiatr we włosach

Hulajnoga została wyposażona w wydajny silnik o mocy 350 W, który umożliwia poruszanie się z maksymalną prędkością do 20 km/h. Silnik został umieszczony w przednim kole, co przekłada się na większe przyspieszenie, dzięki czemu szybciej dotrzesz do celu. Dodatkowo hulajnoga umożliwia pokonywanie niewielkich wzniesień o nachyleniu terenu do 20 stopni, dzięki czemu wszelkie miejskie górki i pagórki nie stanowią dla niej przeszkody.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary wydajny silnik moc 350 W predkosc od 20 km/h silnik w przednim kole pokonywanie niewielkich wzniesien o nachyleniu terenu do 20 stopni

Bądź ECO!

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 zasilana jest przez wydajny akumulator, który jest bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem. Bateria o pojemności 7,8 Ah charakteryzuje się zasięgiem do 30 km. Dodatkowym atutem akumulatora jest brak szkodliwych substancji, które mogłyby przeniknąć do środowiska. Czas ładowania baterii to około 3-4 godzin, więc bez problemu możesz ją naładować podczas pracy czy w nocy podczas snu.

WAGA! Zasięg może się różnić w zależności od stylu jazdy, wagi użytkownika i innych parametrów.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary wydajny akumulator bateria pojemnosc 7,8 Ah zasig do 30 km brak szkodliwych substancji czas ladowania okolo 3-4 godzin

Bezpieczne hamowanie

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas podróżowania takim sprzętem, jakim jest hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5. Została ona wyposażona w przedni hamulec elektryczny oraz tylny hamulec tarczowy, który charakteryzuje się dużą siłą hamowania, dzięki czemu zatrzymasz się nawet przed niespodziewaną przeszkodą. Atutem hulajnogi jest również zamknięta konstrukcja, która chroni hamulce przed deszczem i wilgocią, co przekłada się na ich długą żywotność. Stopień ochrony IP54 umożliwia podróżowanie hulajnogą nawet podczas deszczu bez obawy o uszkodzenie podzespołów czy konstrukcji.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary przedni hamulec elektryczny tylny hamulec tarczowy duza sila hamowania zamknieta konstrukcja ochrona przed deszczem i wiglocia stopien ochrony IP54

Ekologiczne rozwiązanie

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 jest bardzo przyjazna dla środowiska, ponieważ zasilana jest akumulatorem, co w oznacza, że nie pozostawia śladu węglowego. Hulajnoga ma system KERS, który odpowiada za odzyskiwanie energii kinetycznej pojazdu podczas hamowania przez dłuższy czas. Dzięki takiemu rozwiązaniu bateria będzie starczała na dłużej, a co za tym idzie, jej zasięg będzie większy.

UWAGA! Żywotność baterii oraz zasięg zależne są od stylu i sposobu jazdy oraz wagi użytkownika.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary przyjazna dla srodowiska system KERS odzyskiwanie energii kinetycznej podczas hamowania bateria starcza na dluzej wiekszy zasieg

Wrzuć odpowiedni bieg

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 oferuje do wyboru 3 tryby jazdy, dzięki którym można łatwo dostosować maksymalną prędkość hulajnogi do własnych preferencji i otoczenia. Tryby ustawiane są za pomocą przycisku POWER. Użytkownik ma do wyboru tryby:

- ECO – prędkość do 5 km/h,

- DRIVE - prędkość do 15 km/h,

- SPORT - prędkość do 20 km/h.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary trzy tryby jazdy przycisk POWER ECO do 5 km/h DRIVE do 15 km/h SPORT do 20 km/h

Intuicyjny wyświetlacz

Hulajnoga została wyposażona w minimalistyczną kierownicę, która tworzy wizualne wrażenie minimalizmu i lekkości, a jej wysokość wynosząca 112 cm umożliwia podróżowanie w wyprostowanej pozycji ciała, dzięki czemu nawet podczas dłuższych przejażdżek użytkownik nie odczuje dyskomfortu i bólu pleców. Na kierownicy znajduje się intuicyjny wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, który zapewnia pełen kontrast i widoczność o każdej porze dnia i nocy! Interfejs użytkownika ma bardzo wyraźnie widoczne informacje takie jak, np. prędkość, ustawiony tryb i stan baterii.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary minimalistyczna kierownica wysokosc 112 cm jazdw w wyprostowanej pozycji ciala intuicyjny wyswietlacz LCD z bialym podswietleniem

Zaprojektowana, by trwać

Solidna konstrukcja ramy zapewnia maksymalną stabilność i komfort jazdy. Zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i produkcji. Konstrukcja całej hulajnogi jest aluminiowa, dzięki czemu jest odporna na korozję i łatwa w konserwacji. Hulajnoga posiada również duży, antypoślizgowy pokład, który zapewnia niezawodną, wysokiej jakości jazdę oraz stabilność. Maksymalne obciążenie wynosi aż do 120 kg.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary zbudowana z najwyzszymi standardami bezpieczenstwa i produkcji aluminiowa odporna na korozje latwa w konserwacji duzy antyposlizgowy poklad maksymalna waga uzytkownika 120 kg

Zawsze dobrze widoczny

Hulajnoga MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 ma potrójny system oświetlenia – przedni, tylny oraz boczny. Na całej konstrukcji hulajnogi są odblaski, które zapewniają dodatkową widoczność. Ponadto, podczas hamowanie włączają się światła, które migają pulsacyjnie, dzięki czemu inni uczestnicy ruchu będą wiedzieli, że się zatrzymujesz. Natomiast dzięki kierunkowskazom poinformujesz innych uczestników ruchu o zmianie kierunku poruszania się.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary potrojny system oswietlenia przedni tylny boczny odblaski podczas hamowania swiatla pulsacyjne kierunkowskazy

Płynna jazda

Hulajnoga ma 10-calowe pneumatyczne koła, które odpowiadają za stabilność podczas jazdy i łatwe prowadzenie po nierównościach. Pompowane opony dętkowe sprawdzą się podczas jazdy po nierównym terenie, doskonale tłumiąc drgania, amortyzując wstrząsy i minimalizując ryzyko uszkodzenia. Dodatkowym atutem hulajnogi jest wzmocniony błotnik, który nie ulegnie zniszczeniu nawet podczas jazdy po nierównym terenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 będzie spełniać swoje zadania przez długi czas.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary kola 10-calowe pneumatyczne pompowane opony detkowe stabilnosc podczas jazdy latwe prowadzenie po nierownosciach tlumia drgania amortyzuja wstrzasy minimalizuja ryzyko uszkodzenia wzmocniony blotnik

Ciśnienie w oponach

Należy pamiętać, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza w oponach hulajnogi elektrycznej. Jest to ważne z kilku powodów, które bezpośrednio wpływają na wydajność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Prawidłowo napompowane opony mają lepszą wydajność i zdecydowanie lepszy zasięg, ponieważ zmniejszają opór toczenia, dzięki czemu bateria może dłużej działać, a zasięg się zwiększy.

Odpowiednie ciśnienie w oponach to bezpieczeństwo. Opony z prawidłowym ciśnieniem mają lepszą przyczepność i stabilność, co przekłada się skrócenie czasu hamowania.

Opony to swego rodzaju pochłaniacze drgań, amortyzatory, które absorbują wszelkie nierówności, pochłaniają wstrząsy, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa.

Nieprawidłowo napompowane opony szybciej się zużyją, ponieważ zbyt niskie ciśnienie prowadzi do uszkodzeń i przetarć, a zbyt wysokie ciśnienie wpływa na zużycie bieżnika. Prawidłowo napompowane opony będą bardziej trwałe, dzięki czemu posłużą dłużej.

Prawidłowe ciśnienie wpływa również na trwałość – takie opony, kiedy spotkają na swojej drodze ostre przedmioty są mniej podatne na przebicia czy uszkodzenia, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe.

Ciśnienie w oponach należy sprawdzać, kiedy opony są zimne, ponieważ jazda może zwiększyć cienienie. W utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia w oponach należy sprawdzać je regularnie oraz dostosować się do zaleceń producenta. Zalecane ciśnienie dla hulajnóg elektrycznych to od około 2,0 do 3,5 bara (30-50 PSI). Dokładne wartości mogą się różnić od modelu oraz typu opon.


Dodatkowa podpora

Od teraz już nie sprawi Ci trudności postawienie urządzenia w dowolnym miejscu. Niewątpliwym atutem hulajnogi jest składana stopka, dzięki której bez problemu ustawisz MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 wszędzie, gdzie tylko chcesz. Wytrzymała nóżka zamontowana w centralnym punkcie ciężkości zapobiega przypadkowemu przewróceniu się pojazdu.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary skladana wytrzymala nozka w centralnym punkcie ciezkosci

Dodatkowe udogodnienia

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 została wyposażona w sygnał dźwiękowy i tempomat, co dodatkowo ułatwia i usprawnia jej użytkowanie. Sygnał dźwiękowy umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami drogi, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Tempomat pozwala ustawić i utrzymywać stałą prędkość pojazdu, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po równym terenie lub w korkach. Z takich rozwiązań płyną dwie istotne korzyści, tj. zwiększenie bezpieczeństwa na drodze i oszczędność energii.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary sygnal dzwiekowy komunikacja z innymi uzytkownikami drogi tempomat ustawienie i utrzymanie stalej predkosci pojazdu zwiekszenie bezpieczenstwa na drodze oszczednosc energii

Prosty system składania

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej istotnej zalecie. Hulajnoga MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 ma składaną konstrukcję, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i z pewnością znajdziesz dla niej miejsce w bagażniku. Bezpieczny system składania wykorzystuje siły przeciwne względem siebie, co przekłada się nad zabezpieczeniem hulajnogi przed nieplanowanym złożeniem się jej. Spraw sobie radość i zabieraj hulajnogę w każdą podróż! Dodatkowo haczyk zabezpieczający blokuje hulajnogę przed przypadkowym rozłożeniem, dzięki czemu bez obawy możesz ją przenosić z miejsca na miejsce.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary sysem skladania latwy transport bespiezny system skladania wykorzysanie sil przeciwnych wzdgledem siebie haczyk zabezpieczajacy blokuje hulajnoge przed przypadkowym rozlozeniem

Zawartość opakowania

W zestawie wraz z elektryczną hulajnogą MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 znajduje się ładowarka oraz niezbędna dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc silnika [W]: 350
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 30
Rozmiar kół [cale]: 10
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Amortyzacja: Nie
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 7.8
Tempomat: Tak

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.5 /5
Moc
4.5 /5
Jakość wykonania
4.5 /5
Zasięg
4 /5
Wytrzymałość
4.5 /5
Waga
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
4/5
Tom 4 maja 2024
Motus
Ogólnie jest ok. Ostrzeżenie jak włączy się wam tempomat nie zmieniajcie trybów jazdy podczas jazdy grozi śmiercią lub kalectwem.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marcin 8 kwietnia 2024
Super
Super hulajnoga żadnych zastrzeżeń
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Inne produkty w kategorii:

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 30km 350W 10" Szary
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 30km 350W 10" Szary
1 999 00
99,95 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 1 899,05 zł
1 rata gratis!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Promocja
W ratach tylko: 1 899,05 zł
1 rata gratis!

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1999,00 zł
1 999 00