Produkt archiwalny
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 1.9 M17 29 cali męski Czarno-niebieski
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Rower górski MTB ROMET Mattock 1.0 29150127-A U15 29 cali Piaskowy
Rower górski MTB ROMET Mattock 1.0 29170128-A U17 29 cali Piaskowy
Rower górski MTB ROMET Mattock 1.0 29190129-A U19 29 cali Piaskowy
Rower górski MTB ROMET Mattock 1.0 29151250-B U15 29 cali Grafitowy
Rower górski MTB ROMET Mattock 1.0 29191252-B U19 29 cali Grafitowy
Produkt archiwalny
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 1.9 M17 29 cali męski Czarno-niebieski
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Nie straszne mu wyzwania
Rower INDIANA MTB INDIANA X-Pulser 1.9 M17 jest przeznaczony przede wszystkim do jazdy po wymagającym terenie. Został wyposażony w wysokiej jakości opony, co gwarantuje przyczepność na drodze utwardzonej, jak i pozwala utrzymać sterowność na błotnistym gruncie. To rower idealny dla osób, które lubią wyzwania i wybierają trudniejsze trasy.
Lekka rama
Aluminiowa rama sprawia, że rower INDIANA MTB INDIANA X-Pulser 1.9 M17 jest lżejszy, dzięki czemu łatwiej się go prowadzi. Jazda jest bardziej płynna, a Ty bardziej możesz skupić się na podziwianiu widoków niż na manewrowaniu rowerem. Pamiętaj, żeby dopasować rozmiar ramy do swojego wzrostu oraz długości wewnętrznej nogi.
Rama 17 cali w tym rowerze MTB dla osób o wzroście około 165-174 cm.
Duże koła
Rozmiar koła 29 cali znacznie zwiększa komfort jazdy, ponieważ większe koło dużo lepiej sobie radzi z zagłębieniami i nierównościami terenu. Do tego dwukomorowa konstrukcja obręczy zwiększa wytrzymałość, dzięki czemu rower MTB INDIANA MTB INDIANA X-Pulser 1.9 M17 pokona różne niespodziewane przeszkody!
Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza! Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować większy wysiłek przy pedałowaniu oraz szybsze zużycie i większe ryzyko przebicia opony. Zalecaną przez producenta wartość znajdziesz na bocznej części opony.
Bezpieczne hamowanie
Hamulce tarczowe mechaniczne są niezawodne w każdych warunkach. Łatwo dostosować siłę hamowania do konkretnej sytuacji na drodze, co jest dużym ułatwieniem. Nie musisz martwić się o zabrudzenie hamulca, ponieważ dociera do niego dużo mniej błota i wody ze względu na jego wyższe umiejscowienie w rowerze! Tylny hamulec V-Brake jest niezawodny i lekki. Łatwo go naprawić w trasie, co jest dużym atutem!
W każdym terenie
Przerzutki marki Shimano Tourney to gwarancja niezawodności i dobrania właściwego przełożenia do danego terenu. Dwadzieścia jeden biegów zapewni idealną jazdę w warunkach dużego zróżnicowania terenu.
Wygodna jazda
Amortyzator Zoom Hl Corp to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu Twoje nadgarstki są bezpieczne! Nawet po długiej trasie czy spotkaniu bliskiego stopnia z niewysokim krawężnikiem nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości.
Funkcjonalność
Rower INDIANA MTB INDIANA X-Pulser 1.9 M17 jest przystosowany do tego aby zamontować wszelkie potrzebne akcesoria takie jak licznik, błotniki, sakwy, nóżki i np. etui, które zabezpieczy Twój smartfon w trakcie nawigacji w terenie. W zestawie otrzymasz dzwonek i odblaski oraz instrukcję obsługi i montażu oraz kartę gwarancyjną.
5-letnia gwarancja
Rama objęta jest 5-letnią gwarancją, co zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa na długo. Najważniejsza część Twojego roweru jest najwyższej jakości i nie zawiedzie Cię niezależnie od liczby przejechanych kilometrów.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.
Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
|---|---|
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Tourney |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Tourney |
| Amortyzator przód marka: | Zoom Hl Corp |
| Amortyzator przód typ: | CH-389 29" AHEAD 1"1/8 |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Wzrost [cm]: | 165 - 174 |
Parametry | |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
|---|---|
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Czarno-niebieski |
| Typ roweru: | MTB |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolekcja: | 2022 |
| Waga [kg]: | 15.95 |
| Gwarancja na ramę: | 5 lat |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski |
| Pedały w zestawie: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 19 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Fizyczne | |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy [cal]: | 17 |
| Rozmiar ramy: | M |
| Wzrost [cm]: | 165 - 174 |
Napęd | |
| Liczba przełożeń: | 21 |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Tourney |
| Przerzutka przednia model: | TY300 |
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Tourney |
| Przerzutka tylna model: | RD-TY500 |
| Manetki marka: | Shimano |
| Manetki typ: | ST-EF41 7x3 |
| Kaseta marka: | Brak |
| Kaseta typ: | Brak |
| Wolnobieg marka: | Shimano |
| Wolnobieg typ: | MF-TZ500-7 14-28 7 Speed |
| Korba marka: | Cyclone |
| Korba typ: | 24/34/42T |
| Hamulec przedni marka: | Joysun |
| Hamulec tylny model: | HJ-806AD |
| Hamulec przedni typ: | Mechaniczny, Tarczowy |
| Hamulec tylny marka: | Alhonga |
| Hamulec przedni model: | MD-A08 |
| Hamulec tylny typ: | V-Brake |
Koła | |
| Rozmiar koła [cal]: | 29 |
| Opona marka: | Kenda |
| Opona typ: | 29 x 2.1 |
| Obręcze: | Beretta |
| Piasta przód marka: | Shunfeng |
| Piasta przód typ: | Aluminiowa, SF-A203R |
| Piasta tył marka: | Shunfeng |
| Piasta tył typ: | Aluminiowa, SF-A201 |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Techniczne | |
| Amortyzator przedni: | Tak |
| Amortyzator przód marka: | Zoom Hl Corp |
| Amortyzator przód typ: | CH-389 29" AHEAD 1"1/8 |
| Amortyzator tylny: | Nie |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Kierownica marka: | Mode |
| Kierownica typ: | HB-023 FOV 680mm |
| Wspornik kierownicy marka: | Mode |
| Wspornik kierownicy typ: | Aluminiowy, HS-07B Ahead Fov |
| Siodełko marka: | Sovereing |
| Siodełko typ: | Comfort |
| Sztyca siodła marka: | Zoom Hl Corp |
| Sztyca siodła typ: | SP-004 27.2x300 |
| Łańcuch marka: | Yaban |
| Łańcuch typ: | S-52 |
| Oświetlenie przód typ: | Brak |
| Oświetlenie tył typ: | Brak |
| Oświetlenie tył marka: | Brak |
| Oświetlenie przód marka: | Brak |
| Wpuszczane linki: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | BOTTARI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ1 |
| Ulica i numer budynku: | ul. Długa 7 |
| Kod pocztowy: | 96-325 |
| Miasto: | Radziejowice-Parcel |
| Adres elektroniczny: | biuro@bottari.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.