Ładowarka sieciowa TECH-PROTECT NCM33 PD33W/QC3.0 Jasnoróżowy
Kod: 1120131
Moc [W]: 33
Szybkie ładowanie: Tak
Liczba zasilanych urządzeń: 2
Rodzaj złącza: USB - 1 szt., USB-C - 1 szt.
Kabel w zestawie: Brak
Prąd wyjściowy [A]: 1.5, 2.5, 3
Dostępne warianty
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Ładowarka sieciowa Tech-Protect NCM33 to kompaktowe i wydajne urządzenie umożliwiające szybkie oraz bezpieczne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Wyposażona w dwa porty – USB-C z technologią Power Delivery (PD) o mocy do 33W oraz USB-A wspierający Quick Charge 3.0 (QC3.0) o mocy do 30W – pozwala na jednoczesne ładowanie smartfonów, tabletów czy innych urządzeń elektronicznych z maksymalną efektywnością.
Specyfikacja produktu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny ze smartfonami, tabletami
- Wykonany z trwałych materiałów
- Zakres napięcia wejściowego: 100-240V 50/60Hz 0.8A
- Napięcie wyjściowe: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A,12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
- Napięcie wyjściowe: USB-A1: 5V/3A, 9V/3A,12V/2.5A, 20V/1.5A